Влада

Мер Житомира призначив виконуючого обов'язки КП «Фармація»

9 липня 2020, 09:37

Виконання обов’язків директора комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради з 7 липня покладені на заступницю директора цього підприємства Наталію Шелухіну.

Відповідне розпорядження Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, підписане 7 липня, було опубліковане на сайті міської ради.

«Розглянувши клопотання заступника міського голови з питань з питань виконавчих органів ради Місюрової М.О. від 02.07.2020 №66/373, виконання обов’язків директора комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради покласти з 07 липня 2020 року до заміщення посади в установленому законодавством порядку на заступника директора комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради Шелухіну Наталію Валентинівну», – йдеться у розпорядженні.

Зазначимо, що 6 липня Наталія Шелухіна оприлюднила свою декларацію (виправлену) як кандидата на посаду директора комунального підприємства «Фармація». У ній вказано, що у 2019 році за основним місцем роботи в КП «Фармація» Шелухіна отримала 161 839 грн зарплати. Також кандидатка на посаду директора комунального підприємства декларує 38 560 пенсії.

Нагадаємо, розпорядженням від 30 червня 2020 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин звільнив Вадима Поліщука з посади директора КП «Фармація» Житомирської міської ради, розглянувши відповідну заяву, надану ним.

4 липня Вадим Поліщук оприлюднив декларацію перед звільненням з посади директора комунального підприємства «Фармація». У декларації зазначалося, що з 1 січня по 3 липня 2020 року він отримав 115 тис. 137 грн зарплати за основним місцем роботи. Сума задекларованої готівки 1 млн 700 тис. гривень.

7 липня Вадим Поліщук оприлюднив виправлений варіант своєї декларації перед звільненням. Зміни стосувалися суми готівки: замість 1 млн 700 тис. грн тепер Поліщук декларує 1 млн 340 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: "Фармація" КП Шелухіна  
Матеріали по темі