Суспільство

​У Житомирській області на ЗНО з історії не з’явились майже 3 тисячі учасників, двох не допустили через температуру

10 липня 2020, 11:34

У Житомирській області на ЗНО з історії України 9 липня не з’явились 2 943 зареєстрованих учасники. Явка становила 68.5%. Двох учасників до тестування не допустили через стан здоров'я.

Про це у коментарі Житомир.info повідомив заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Микола Сюравчик.

«Пройшло в принципі нормально, але була найнижча явка з усіх ЗНО - 68.5%. Майже третина не з’явилась. Двоє учасників не були допущені через підвищення температури: один в Бердичеві, а один в Корjстені. Порушників не було», – зазначив Микола Сюравчик.

На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти зазначають, що в області для здачі ЗНО було зареєстровано 9 340 абітурієнтів, участь у тестуванні взяли 6 397.

«Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з історії України через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області на ЗНО з англійської мови з’явилось на 17% більше учасників, ніж на тестування з української. Явка на ЗНО з математики становила 83,59%. До ЗНО з української мови та літератури не допустили двох учасників, у яких була підвищена температура. Явка склала менш як 75%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗНО історія захворювання Сюравчик  
Матеріали по темі