Влада

​У Мінсоцполітики планують виплачувати компенсацію за неотримані «пакунки малюка», які не змогли купити через скаргу до АМКУ

10 липня 2020, 14:56

У Мінсоцполітики розробили проєкт постанови, яким передбачено виплата грошової компенсації вартості «пакунку малюка» на дітей, які народились у 2020 році та не отримали його.

Про це 8 липня повідомила пресслужба Мінсоцполітики.

«3 березня 2020 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 172 «Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка». Відповідно до цієї постанови у 2020 році закупка одноразової натуральної допомоги за рахунок коштів державного бюджету проводиться централізованою закупівельною організацією - державна установа «Професійні закупівлі». Проте, 30.06.2020 року за результатом розгляду скарг учасників закупівлі, Антимонопольним комітетом України прийнято рішення відмінити процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», - йдеться у повідомленні.

Мінсоцполітики з метою забезпечення кожної дитини, яка народилася у 2020 році, «пакунком малюка» розробило проєкт урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою.

У міністерстві також запевнили, що питання забезпечення допомогою «пакунок малюка» новонароджених дітей в усіх регіонах України перебуває на постійному контролі Мінсоцполітики.

У коментарі до даної публікації Мінсоцполітики уточнило, що мова йде про грошову компенсацію у розмірі приблизно 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, в жовтні 2019 року у пологовому відділенні пояснювали, чому житомирським породіллям видавали «стару версію» бебі-боксів.

Відеосюжет про те, що входить у «пакунок малюка», який видавали новонародженим в житомирському пологовому будинку в лютому 2020, дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, 20 вересня 2018 перші 386 бебі-боксів роз'їхалися по пологових будинках Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пакунок малюка Мінсоцполітики новонароджений пологовий будинок пологи  
Матеріали по темі