Події

​За час карантину в Житомирській області збільшилась кількість випадків насильства у сім’ях та злочинів серед підлітків

14 липня 2020, 13:49

Запроваджений у березні 2020 карантин вплинув на ситуацію зі злочинністю в Житомирській області. Відтак, зменшилась кількість крадіжок, розбоїв, грабежів, натомість, стало більше випадків насильства у сім’ях та злочинів, скоєних підлітками.

Про це в інтерв’ю Житомир.info розповів прокурор Житомирської області Олег Василів.

«Крадіжки, розбої, грабежі – їх стало менше і це через карантин, бо люди були частково обмежені в пересуваннях, знаходилися вдома, менше пересічних громадян виходили на вулицю просто так. Але діти перестали ходити в школу й, зрозуміло, що підлітка вдома важко втримати – маску надягнув й десь побіг, збираються компанії. У нас був такий випадок, де сталося вбивство: в березні один повнолітній і один неповнолітній забили чоловіка, через день їх затримали. Тобто, факти показують, що злочинність серед неповнолітніх трохи зросла. Й найганебніше, що сім’ї сидять вдома, там є діти і якісь розпусні дії відбуваються стосовно дітей. Я просто цього зрозуміти не можу», - розповів Олег Василів, зауваживши, що під час карантину в області було зафіксовано порівняно більше злочинів, пов’язаних з насильством у сім’ї.

Інтерв’ю з прокурором Житомирської області Олегом Василівим тут.

Нагадаємо, наприкінці червня 2020 прокуратура повідомила про обрання запобіжного заходу 44-річному чоловіку з Баранівського району, який неодноразово ґвалтував свою 13-річну пасербицю.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці березня 2020 житомирянка потрапила до реанімації після конфлікту з 26-річним сином: у 51-річної жінки травма голови з переломами кісток черепа, перелом руки, множинні садна тіла.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: злочинність насильство  
Матеріали по темі