Влада

​Президент призначив ще двох суддів у суди Житомирської області

17 липня 2020, 11:37

Президент України Володимир Зеленський призначив суддів у Богунський райсуд Житомира та у Червоноармійський райсуд Житомирської області.

Про це йдеться в указі №278/2020 «Про призначення суддів», опублікованому 16 липня на сайті президента.

«Відповідно до частини п’ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю призначити у місцевих загальних судах на посади судді Червоноармійського районного суду Житомирської області ЛОТУГУ Василя Федоровича;

судді Богунського районного суду міста Житомира ВОРОБЙОВУ Тетяну Анатоліївну», - йдеться в указі президента.

30 травня 2020 Лотуга Василь Федорович подав декларацію кандидата на посаду судді Червоноармійського суду, в якій зазначено, що раніше він працював прокурором Житомирської місцевої прокуратури і за основним місцем роботи у 2019 році отримав 393,7 тис. грн зарплати.

Воробйова Тетяна Анатоліївна подала декларацію кандидата на посаду судді Богунського райсуду Житомира 31 травня 2020. Упродовж 2019 року вона отримувала заробітну плату у ТОВ «Вертокиївка-Хміль» та ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат», а також допомогу по безробіттю. Зазначимо, що Тетяна Воробйова раніше працювала помічником судді Господарського суду Житомирської області і у травні 2017 року подавала декларацію кандидата на посаду судді місцевого суду.

Нагадаємо, 15 липня 2020 президент призначив Олександра Мельника на посаду судді Радомишльського райсуду, який до призначення 6 років займався підприємницькою діяльністю в сфері права.

Як повідомляв Житомир.info, 2 липня 2020 президент призначив суддею Бердичівського міськрайонного суду Людмилу Хоцьку, яка до цього керувала апаратом Корольовського райсуду Житомира.

А 7 липня 2020 президент призначив суддів у чотири райсуди Житомирської області: Бердичівський, Брусилівський, Романівський, Малинський.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суддя суд призначення посада  
Матеріали по темі