Місто

​Комунальне підприємство Житомира майже за 2 млн грн купить укладач асфальтобетону

22 липня 2020, 13:04

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради провело тендер і має намір укласти договір з ФОП Томчук А.М. на купівлю укладача асфальтобетону за 1 млн 840 тис. грн.

Про це йдеться в оголошенні про проведення тендеру, яке опублікували на ресурсі ProZorro 2 липня. Замовник очікував купити укладач асфальтобетону за 2 млн грн.

Згідно з заявленими технічними характеристиками, укладач повинен бути не раніше 2008 року випуску, після ТО. Ширина укладання від 1,5 до 4,5 м, товщина укладання 30 см.

Крім того, постачальник повинен мати сервісне представництво в радіусі 100 км від Житомира.20 липня відбувся аукціон, у якому взяли участь два учасники: ФОП Томчук Андрій Михайлович (з Житомирського району) з пропозицією у 1 млн 840 тис. грн та ТОВ-фірма «Кортакоз» (Здолбунів Рівненщина) з пропозицією у 1 млн 920 тис. грн.

22 липня замовник торгів повідомив про намір укласти договір з ФОП Томчук А.М.ФОП Томчук Андрій Михайлович зареєстрований як підприємець з 2003 року у с. Висока піч Житомирського району. Має 73 зареєстрованих видів діяльності, основний – неспеціалізована оптова торгівля

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2020 управління автошляхів уклало договір на поточний ремонт 15 вулиць Житомира за 41 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УАШ асфальт дорога укладач тендер  
Матеріали по темі