Місто

​Управління автошляхів уклало договір на поточний ремонт 15 вулиць Житомира за 41 млн грн: у закупівлі аудитори виявили порушення

27 April 2020, 13:52

КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради підписало договір з ПП “Автомагістраль” на поточний ремонт вулиць міста Житомира. Вартість підписаного договору - 40 млн 999 тис. 999 грн 80 коп. Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2020 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

За умовами договору, ПП “Автомагістраль” має відремонтувати 15 вулиць: Грушевського, Чуднівську, Леха Качинського, Тараса Бульби-Боровця, Хлібну, Східну, Князів Острозьких, Олександра Клосовського, Офіцерську, Малу Бердичівську, Малікова, Труда, Митрополита Андрія Шептицького, Романа Шухевича, Святого Зигмунта Фелінського. Переможець торгів відремонтує бордюри, замінить каналізаційні люки та дощоприймачі, зробить ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг та інше.

Про це йдеться в договорі, опублікованому 24 квітня на ресурсі ProZorro.

Оголошення про проведення торгів комунальне підприємство опублікувало 24 січня 2020 року, термін подання тендерних пропозицій - до 23 лютого. Очікувана вартість закупівлі - 53 млн 39 тис. 976 грн 4 коп.

Документи на участь у тендері подало шість учасників, однак до аукціону допустили лише чотирьох, пропозиції ПП “Елітбуд-1” та ТОВ “СТ Галактика” відхилили.

ПП “Автомагістраль” 7 березня написало скаргу на рішення тендерного комітету до Антимонопольного комітету України. У скарзі зазначається про наявність порушення в порядку проведення процедури закупівлі та прохання зобов’язати замовника закупівлі скасувати рішення про допуск до аукціону ТОВ “Асфальт Плюс” та ПП “Артембуд”. Однак 25 березня АМКУ постановив відмовити ПП “Автомагістраль” у задоволенні цієї скарги.

2 квітня 2020 КП “УАШ” провело відкриті торги, участь у них взяло чотири фірми: ПП “Автомагістраль” з остаточною ціновою пропозицією у 40 млн 999 тис. 999 грн 80 коп., ТОВ “Асфальт Плюс” з остаточною ціновою пропозицією у 41 млн грн, ПП “Артембуд” з остаточною ціновою пропозицією у 45 млн 999 тис. та ТОВ “Стройспецтехника” з остаточною ціновою пропозицією 46 млн грн.

8 квітня 2020 року КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради опублікувало повідомлення про намір укласти договір з ПП “Автомагістраль”.

Зазначимо, що 31 березня 2020 року управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області прийняло рішення про початок моніторингу закупівлі. Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області проаналізувало річний план закупівель на 2020 рік, тендерну документацію КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради, оголошення про проведення процедури закупівлі, тендерні пропозиції учасників ПП “Автомагістраль”, ТОВ “Асфальт Плюс”, ПП “Артембуд”, ТОВ “Стройспецтехника” та ТОВ “СТ Галактика”, протокол розгляду тендерних пропозицій, повідомлення про намір укласти договір від 08.04.2020 року та рішення постійнодіючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Завершився моніторинг 16 квітня, за його результатами управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявило порушення законодавства в частині визначення предмета закупівлі, порушення в частині неоприлюднення, несвоєчасного оприлюднення інформації на веб-порталі уповноваженого органу та встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї. Окрім того, аудитори встановили порушення в частині не відміни замовником закупівлі.

23 квітня “Управління автомобільних шляхів” надало відповідь щодо результатів проведення моніторингу, у якій заперечили висновки аудиторів та аргументували відсутність підстав для відхилення тендерних пропозицій учасників та відміни процедури закупівлі.

Вже наступного дня комунальне підприємство підписало договір з ПП “Автомагістраль” на поточний ремонт вулиць міста Житомира.

ПП “Автомагістраль” зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, село Синяк, вулиця Київська, 68. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 14 млн 200 грн. Власником та директором фірми є Микола Олексійович Скоростецький.

Нагадаємо, в інтерв’ю Житомир.info мер Сергій Сухомлин розповів, що в міському бюджеті на 2020 рік на поточний ремонт доріг в Житомирі закладено 60 млн грн, що вдвічі більше, ніж минулого року.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі триває капітальний ремонт Великої Бердичівської на ділянці від Старого бульвару до вул. Довженка. роботи проводить ПП “Автомагістраль”, яка виграла тендер у 23 млн грн. Ця ж фірма продовжить ремонт Великої Бердичівської - до вул. Жуйко та вул. Льва Толстого.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УАШ Автомагістраль ремонт дорога вулиця асфальт  
Матеріали по темі