Суспільство

У Житомирському обласному центрі зайнятості назвали підприємства, які шукають працівників

29 липня 2020, 11:43

Станом на 27 липня у підрозділах служби зайнятості в Житомирській області було зареєстровано 2070 вакансій для майже 21400 безробітних. Запити роботодавців – найрізноманітніші: від вантажників до дизайнерів меблів чи логістів, від водолаза, манікюрників і барист – до артистів.

Про це 28 липня повідомив Житомирський обласний центр зайнятості.

«У професійному розрізі найбільш затребувані водії (108 вакансій із зарплатою до 10,5 тис. грн), швачки (81 вакансія із зарплатою до 10 тис. грн), машиністи різних машин та установок (близько 70 вакансій із зарплатою до 14 тис. грн) та інженери (близько 50 вакансій із зарплатою до 16 тис. грн)», – йдеться у повідомлені.

Регіональна філія АТ «Укрзалізниці» має понад 100 вільних робочих місць для токарів, складачів поїздів, електромонтерів, слюсарів-ремонтників, операторів дефектоскопного візка, регулювальниках швидкості руху вагонів та чергових по станції із максимальною зарплатою від 8724 грн.

Потребують кадрового поповнення 18 лікарень та медзаклади області (загалом 74 вакансії). Окрім лікарів, фармацевтів і молодшого персоналу, потрібні також кухарі, електромонтери та бухгалтери.

Близько 70 вакансій подали лісгоспи області: нестача лісорубів, стропальників, водіїв навантажувача, трактористів, майстрів лісу й інженерів, укладальників пиломатеріалів, деталей та виробів з деревини.

Збільшують штат працівників лідери промисловості «Кромберг енд Шуберт» (додатково потрібні понад 100 комплектувальників проводів),«Церсаніт Інвест» (понад 30 вакансій для ливарників, сортувальників та операторів виробничої дільниці), «Житомирські ласощі» (понад 20 вакансій для оформлювачів готової продукції) і «Житомирський м'ясокомбінат» (близько 20 вакансій для оброблювачів ковбасних виробів, водіїв, електромеханіка й завідувача господарства).

Великі промислові підприємства, як-то Житомирський завод огороджувальних конструкцій, Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», Коростенський та Овруцький щебзаводи, Малинський каменедробильний завод, Коростенські заводи - МДФ та «Хіммаш» також добирають кваліфіковані кадри: токарів, слюсарів-ремонтників, електромонтерів, електрогазозварників, слюсарів зі складання металевих конструкцій.

Наймають кадри і підрозділи Житомирської дирекції АТ «Укрпошта» - наявні понад 60 вакансій для начальників відділень, листонош та операторів поштового зв’язку.

Військові частини заявили про потребу у понад 40 працівниках. Серед них – командири взводу, стрільці, бухгалтери, водії та вантажники.

Розпочинають набір персоналу також школи, дошкільні заклади на виховні комплекси області: на разі заявлено понад 40 пропозицій роботи для освітян.

Деталі усіх актуальних вакансій – у рубриці «Шукаю роботу» за посиланням: https://zhy.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy?regionID=101011800000000

Як повідомляв Житомир.info, станом на 15 липня 2020 року у базі даних Житомирської обласної служби зайнятості налічувалося близько двох тисяч вакансій, 631 – в обласному центрі. Серед найбільш затребуваних на ринку праці Житомира інспектори пенітенціарної служби (75 пропозицій), водії автотранспортних засобів (39) та бухгалтери (22).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості робота вакансія  
Матеріали по темі