Події

​Ветерани російсько-української війни провели мітинг на підтримку «Сатани» під Житомирським міськвідділом поліції

30 липня 2020, 18:26

Кілька десятків людей зібрались під стінами міського відділу поліції в четвер 30 липня. Люди прийшли, щоб висловити свою підтримку ветерану полку «Азов» Роману Боровику, який був учасником конфлікту в офісі партії Шарія, що стався 22 червня у Житомирі. Бойові побратими Романа кажуть: не розуміють, чому того викликають до поліції.

«Ми зібрались тут, бо ветерани - це люди, які мають підвищене відчуття справедливості. Зараз відбуваються ганебні вчинки по відношенню до нашого побратима - Романа «Сатани». Внаслідок чого? Розповім трішки передісторію. За декілька днів до приходу Романа в гості до однієї партії в нашому славетному місті, в метро в Києві побили наших побратимів. Кількісний склад нападників перевищував разів у 8. Вони палками забивали наших побратимів. Після чого очільник даної партії заявив, що вулиці їхні і вони мають намір і, можливо, будуть відловлювати патріотів та якось фізично нас знищувати. Роман прийшов, щоб поспілкуватись і дізнатись політичні погляди керівника даної партії в Житомирі. На це його зустріли із газовим балончиком. Ну, як це: якщо є газовий балончик, чи інша загроза, то, певно, її треба знешкодити, або тікати. Але ветеран - це не та людина, яка втікає. І тому Роман по максимуму намагався уникнути конфлікту, після цього на нього почали бризкати балончиком. Він намагався його просто забрати. Це - не дуже гарно, коли в мирному місті на тебе направляють зброю, балончики, або тобі ще якось погрожують. Маємо зараз такі проблеми. Нашого побратима викликають в поліцію, проводять якісь дії. Ми не розуміємо за що. Хочемо зазначити, що це виклик не тільки Роману. Роман не один, ми всі підтримуємо. Це виклик всім нам. Ми з гордістю приймаємо цей виклик та дамо активну відсіч», - каже голова ВГО «Ветеранське братерство» в Житомирській області Вадим.


Сам Роман Боровик пояснює: від свого адвоката дізнався, що перебуває в розшуку в зв’язку із цією справою і прибув до поліції, щоб уточнити всі обставини.

«Мій адвокат мені напередодні озвучив, що я перебуваю в розшуку. Але я спокійно пересуваюся і в Житомирі, і в Києві. Це викликало у мене подив. Повідомили поліцію за місцем, приїхали сьогодні. Я ні від кого не ховався і не ховаюся. Прийшли і поспілкувалися. Єдине, мене дивує, що по ось цій ситуації, яка виникла, проти представника партії Шарія не порушують кримінальну справу за 296 статтею. Це «хуліганка». Ця людина фактично розпилювала незрозумілий газ, який набагато жорсткіший, ніж дозволений. І, до речі, балон дивним чином зник. Це вже питання до слідчих. Розпилював він цей газ в офісному приміщенні. Я намагався якось це знівелювати і запобігти, але в загальному вийшло, як вийшло. Ситуація ось така. Зараз ми хочемо, щоб все було адекватно і коректно. І я хочу дізнатися, чому в ЄРДР не вносяться відомості щодо людини, яка в офісному приміщенні, де знаходяться люди, розпилила сльозогінний газ», - пояснив ветеран полку «Азов» Роман Боровик.

Нагадаємо, у Житомирі 30 липня кілька десятків людей зібрались біля міського відділу поліції.

Як повідомляв Житомир.info, після нападу 22 червня 2020 в центрі Житомира на офіс партії Шарія поліція склала протокол та відкрила два кримінальних провадження.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: акція мітинг протест ветерани АТО партія Шарія напад сльозогінний газ Боровик  
Матеріали по темі