Місто

​У Житомирській міській раді нагадали про зміни вартості проїзду в громадському транспорті з 1 серпня

31 July 2020, 13:05

З 1 серпня вступають в дію зміни щодо вартості проїзду в громадському транспорті Житомира при оплаті банківською картою та безготівково. Відповідне рішення було прийняте виконкомом наприкінці травня 2020.

31 липня заступник мера Олександр Шевчук нагадав про зміни, що запроваджуються та відповів на запитання журналістів.

«Вартість проїзду по електронному квитку не змінюється взагалі, вартість проїзду по транспортній карточці, по проїзному квиткам теж не змінюється. «Карта житомирянина» на сьогоднішній день працює як пільгова картка для пенсіонерів та інвалідів ІІІ групи, що дає можливість їздити в електротранспорті безоплатно, а в маршрутному таксі, автобусі за пільговою вартістю, усе це лишається без змін. Проїзд для учнів також не зазнав змін. Фактично, відрізнятися буде тільки тариф при оплаті банківською карткою та при оплаті готівкою – зростає на 1 грн. Тобто різниця між вартістю проїзду по транспортній картці і готівкою становитиме дві гривні. Тому, будь ласка, з завтрашнього дня вводиться в дію усе те про, що ми повідомляли ще два місяці тому», - розповів Олександр Шевчук.

Він також зазначив, що визначені години для пенсіонерів, згідно з рішенням виконкому, залишаються без змін. Це переважно стосується пенсіонерів, які приїхали з інших міст та не мають «Картки житомирянина»: для них залишається проїзд по 3 грн з 10 до 16 години, у інший час – повна вартість.


Відео Житомирської міської ради

Нагадаємо,20 липня заступник міського голови Олександр Шевчук розповів, яким чином можна заощадити на вартості проїзду в громадському транспорті.

Як повідомляв Житомир.info, 28 травня 2020 року виконавчий комітет Житомирської міської ради ухвалив рішення про зростання вартості проїзду в громадському транспорті. Згідно з даним рішенням, з 1 серпня безкоштовно пенсіонери зможуть проїхати у комунальному транспорті лише з «Карткою житомирянина».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проїзд Шевчук транспорт тариф 
Матеріали по темі