Влада

​Житомирський виконком на початку серпня збереться на чергове засідання, щоб розглянути 48 питань

31 липня 2020, 16:48

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 5 серпня. Члени виконкому збираються розглянути 48 питань.

Про це 31 липня повідомили на сайті Житомирської міської ради.

У порядку денному питання: про погодження Програми розвитку комунального підприємства «Житомир водоканал», затвердження звіту про виконання показників фінансового плану комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради за 2019 рік, скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі, підтвердження та надання нових адрес об’єктам нерухомості (крім земельних ділянок), про проведення благоустрою з розміщенням зупинки громадського транспорту по вул. Маликова, 20, житлові, дитячі питання та інші.

Повний перелік питань дивіться тут

На сайті міської ради повідомляють, що у зв'язку з обмежувальними заходами щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади - засідання виконавчого комітету буде проходити у закритому режимі.

Для всіх громадян буде забезпечена онлайн - трансляція засідання - https://www.youtube.com/

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговому засіданні виконкому 28 липня влада Житомира скоригувала рішення виконкому щодо карантинних обмежень з урахування постанови Уряду щодо «кольорових» рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком серпень чергове засідання  
Матеріали по темі