Політика

​За ініціативи депутата міськради та члена партії «Пропозиція» Тетяни Онопрієнко у Житомирі висадили пів тисячі троянд та встановили рекорд України

3 серпня 2020, 14:41

У мікрорайоні Маликова, за ініціативи депутата міської ради та члена партії «Пропозиція» Тетяни Онопрієнко, висадили більш ніж пів тисячі кущів троянд та встановили новий рекорд України.

«Мешканцям району вдалося висадили 571 штуку троянд. Їм це вдалося посадити по 15 локаціям за 15 хвилин 7 секунд. Раніше саме таких рекордів, щоб на швидкість і за кількістю насаджень не було. Власне, заявка у нас була на 500 штук», - повідомила експерт Книги рекордів України Юлія Бичай.

За словами Тетяни Онопрієнко, встановлення такого рекорду є прикладом того, як за короткий термін громада може об'єднатися задля спільного результату.

«У нас є гарні друзі - розсадник декоративних рослин «Корнеліс». Одного разу «Корнеліс» запропонував нам 500 кущів троянд. Ми стали спілкуватись із сусідами, вони були в захваті від цієї ідеї. Наступного дня до нас звернулися представники Книги рекордів України і виявилося, що жодного разу в Україні таких рекордів не було. Ми стали об'єднуватися будинками, спочатку виходило по одній-дві людини. Потім виходили цілими сім’ями, адже потрібно було зробити підготовку, підготувати ділянки, які були просто пустирями. Але жага до того, щоб в нашому мікрорайоні була справжня краса, багато зелені, квітів, перемогла. Думаю, що більше 200 мешканців присутні тут, а скільки долучилося - навіть важко сказати», - розповіла член партії «Пропозиція» Тетяна Онопрієнко.


Мешканці мікрорайону розповідають, що із задоволенням підтримали ініціативу Тетяни Онопрієнко, а долучалися цілими сім’ями. На деяких ділянках учасники рекорду навіть висадили іменні троянди.

«Ми вирішили, що у нас на ділянці двадцять лунок і, річ у тому, що якраз вийшла однакова кількість людей, що кожна троянда, кожен кущ отримав своє ім'я. Дві крайні від вулиці Маликова взяли родина: Оля, Ніла і маленька Катруся, їй півтора рочка, вона камінці збирала у відеречко, а потім пересипала. Вона теж заслуговує на те, щоб у неї була іменна троянда», - розповів учасник рекорду Валентин.

«Для мешканців - це ініціатива, це для нас натхнення творити більше для нашого району і ми будемо це робити разом із нашими депутатами, які спонукали нас на це, підтримали і зробили багато чого для нашого району корисного, а ми їм будемо допомагати», - додає учасниця рекорду Антоніна.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори Онопрієнко Маликова троянда рекорд  
Матеріали по темі