Влада

Влада Житомира оголосила тендер на ще два автомобілі для «офіцерів громади», початкова ціна – 1 млн грн

7 August 2020, 12:59

Виконавчий комітет Житомирської міської ради 7 серпня оголосив тендер на закупівлю легкових автомобілів, початкова ціна – 1 мільйон гривень.

Відповідне повідомлення оприлюднене в системі ProZorro.

Предметом закупівлі є два легкові автомобілі для проєкту «Поліцейський офіцер громади» відповідно до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Тендерні пропозиції приймаються до 23 серпня, аукціон запланований на 25 серпня, строк поставки товарів – 15 вересня – 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, 13 квітня виконавчий комітет Житомирської міської ради оголосив тендер на закупівлю 8 автомобілів за 3,5 млн грн для проєкту «Поліцейський офіцер громади» й 29 квітня відбувся аукціон, у якому перемогло житомирське ТОВ «Полісся Моторс Груп» з остаточною пропозицією 3 млн 360 тис. Грн – 420 тис. грн за один Renault Duster. 21 травня з переможцем тендеру уклали договір, а 26 травня на сесії міської ради виділили гроші для оплати закупівлі. Після сесії мер Сергій Сухомлин повідомив, що планують закупити ще два автомобілі, а також зробити ремонт в приміщеннях, де працюватимуть «офіцери громади».

На сесії міської ради 18 червня депутати затвердили меморандум про співпрацю та партнерство між головним управлінням Нацполіції міською ОТГ для реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Як повідомляв Житомир.info, в січні 2020 року мер Житомир Сергій Сухомлин анонсував запуск проєкту «Поліцейський офіцер громади» влітку, а в квітні обіцяли почати проєкт восени поточного року. 11 квітня мер Житомира та начальник головного управління Нацполіції в Житомирській області підписали меморандум про співпрацю щодо початку роботи «офіцерів громад». З 6 квітня оголошений прийом заявок від діючих працівників поліції: з кандидатів відберуть 20 кращих, які й стануть поліцейськими Житомирської ОТГ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тендер автомобіль офіцер громади виконком поліція 
Матеріали по темі