Влада

​Міністр розвитку громад перевірив, як триває «Велике будівництво» садочку та спортивної школи у Житомирі

14 серпня 2020, 16:58

У рамках моніторингу реалізації національно проєкту «Велике будівництво» 14 серпня до Житомира завітав міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

«Сьогодні я вже був на будівництві дитячого садочку, на об’єкті інфраструктури в місті Житомир і ще декілька об’єктів сьогодні особисто хочу перевірити. Ми вже провели нараду за результатами перших об’єктів, дійсно, голова облдержадміністрації розуміє необхідність прискорення робіт, тому що у першому об’єкті - це був дитячій садок ми вимушені прийняти позицію облдержадміністрації, пропозицію щодо перенесення термінів відкриття, на жаль. Але наше завдання побудувати все те, що ми запланували у цьому році, немає іншого шляху», - говорить міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.


«Ми сьогодні були у садочку №32, де були зміщені терміни до 15 жовтня, можу сказати, через об’єктивні причини: не було балансоутримувача та директора цього балансоутримувача. Зараз враховані всі побажання і трішки змістили терміни. Ми були на «Авангарді», який буде введений до 15 вересня - це такий показовий об'єкт. Саме з вікна ми показали «Полісся», яке добудовується, пам’ятник корупції довгобуду, ми введемо його в експлуатацію. «Спартак» попав в об’єкти «Великого будівництва», тому що там залишилися мінімальні роботи, тобто це не є об'єктом «Великого Будівництва», ми просто довикористовували кошти ДФРР. Ми жодним чином не беремо на себе, знаєте, це є, як децентралізація, деякі моменти ми просто взяли і доробили те, що було зроблено», - каже голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Під час брифінгу пригадали й ситуацію з пожежами в Овруцькому районі, зокрема, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко зазначив, що більшість погорільців хочуть отримати компенсацію грошима.

«29 липня 11 з 12 погорільців написали відмову від будівництва і звернулися безпосередньо до Уряду через голову Колесниківської сільської ради, до складу якого входить Магдин та Личмани, з проханням виділити кошти на компенсацію від 300 тис. грн до 500 тис. грн за згорівші будинки. Зараз це опрацьовує Міністерство фінансів, економіки, розвитку громад та територій та Житомирська облдержадміністрація. Кошти, які були виділені, а саме 13 млн 370 тис. грн на рахунках Овруцької райдержадміністрації. До 1 вересня буде поставлена крапка у цьому питанні, або ми будемо будувати будинки, які виберуть погорільці, або будуть виділені кошти від 300 тис. грн до 500 тис. грн, як вони звернулися в заявах, чи є на те підстави», - зазначив голова Житомирської ОДА.

Наостанок голова облдержадміністрації повідомив про візит президента на Житомирщину.

«Регіональну стратегію ми плануємо презентувати 9 вересня, зараз привідкрию таку завісу, коли до нас планує приїхати президент України», - сказав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, в червні 2020 робоча група Мінрегіону перевірила, як триває «Велике будівництво» у школі, гімназії та двох дитсадках у Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, ремонт траси Житомир-Чернівці включили в затверджену Урядом «Дорожню стратегію-2020». Також Уряд 29 січня затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міністр розвитку громад і територій Чернишов Велике будівництво  
Матеріали по темі