Влада

НАЗК склало протокол на екссуддю райсуду Житомирської області за несвоєчасну декларацію й знову запрошує для пояснень

27 серпня 2020, 15:17

За минулий тиждень (17–21 серпня) Національне агентство з питань запобігання корупції склало та направило до суду 10 адміністративних протоколів.

Про це 25 серпня повідомила пресслужба НАЗК.

Зокрема, за ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено адміністративні протоколи щодо таких осіб:

Олександра Клітіна, колишній заступник Міністра інфраструктури України;

Роман Зус, колишній слідчий ГУ НП у Київській області;

Олександр Стратович, колишній суддя Олевського районного суду Житомирської області;

Віталій Коваль, начальник Подільського районного відділу державної виконавчої служби м. Києва.

Зазначимо, що НАЗК раніше інформувало про запрошення Стратовича для пояснень, зокрема:

за ознаками несвоєчасного подання декларації перед звільненням Олександр Стратович, колишній суддя Олевського районного суду Житомирської області, запрошувався на 24 липня, 10.00 (повторно);

Декларацію перед звільненням Стратович оприлюднив 20 березня 2020 року, вказаний день звільнення – 1 жовтня 2019 року.

за ознаками несвоєчасного подання декларації Олександр Стратович, колишній суддя Олевського районного суду Житомирської області, запрошувався з 7 серпня, 10:00 (повторно);

за несвоєчасне подання декларації Олександр Стратович, колишній суддя Олевського районного суду Житомирської області, запрошувався 18 серпня, 14.00 (повторно).

Також 25 серпня на сайті НАЗК було оприлюднене повідомлення про чергове запрошення Стратовича для пояснень.

«За неподання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані запрошується Олександр Стратович, суддя Олевського районного суду Житомирської області – 26 серпня, 10.00 (повторно)», - інформує пресслужба Нацагентства.

Нагадаємо, в серпні 2019 року будинок судді Олевського районного суду Олександра Стратовича, якого разом з адвокатом та слідчою викрили у налагодженні незаконної схеми повернення бурштинокопачам вилученого в них обладнання, обшукали слідчі Державного бюро розслідувань. Такі слідчі дії в його будинку та службовому кабінеті обурили суддю і він поскаржився про це голові Вищої ради правосуддя.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2020 року Корольовський районний суд м.Житомира почав розгляд справи по обвинуваченню секретаря Житомирської міської ради Наталії Чиж в декларуванні недостовірної інформації. На початку липня 2020 року НАЗК розпочало застосовувати моніторинг способу життя, щоб виявити чиновників, які задекларували досить скромні статки та водночас користуються люксовими автомобілями, купують маєтки, отримують коштовні подарунки від найближчих родичів тощо.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НАЗК суддя протокол декларація  
Матеріали по темі