Влада

Президент звільнив голову РДА в Житомирській області, який покерував районом менше року

28 серпня 2020, 13:17

Президент Володимир Зеленський звільнив Ярослава Чепурка з посади голови Овруцької районної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження президент підписав 28 серпня.

«Звільнити ЧЕПУРКА Ярослава Олексійовича з посади голови Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області згідно з поданою ним заявою», - йдеться у документі.

Нагадаємо, Ярослав Чепурко, підприємець з Рівного, був призначений на посаду голови Овруцької РДА розпорядженням президента від 11 грудня 2019 року. В декларації за 2019 рік зазначено, що Чепурко отримав 57 тис. 838 грн зарплати в ПСК «Коопзаготівельник», де працював директором, його доходи від підприємницької діяльності становили 720 тис. грн. За кілька тижнів роботи в райдержадміністрації Ярослав Чепурко отримав 8 тис. 875 грн зарплати.

Зазначимо, 6 травня 2020 року Уряд виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Овруцькому районі. 14 липня 2020 року голова ОДА Віталій Бунечко своїм розпорядженням делегував Овруцькій РДА «виконання функцій щодо придбання житла мешканцям, які потребують відселення з житлових будинків, зруйнованих внаслідок надзвичайної ситуації, яка склалася 16 квітня 2020 року на території Овруцького району Житомирської області, за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету». 22 липня Кабінет міністрів збільшив на 2,2 млн грн суму коштів, які виділяють на придбання житла для постраждалих від лісових пожеж в Овруцькому районі.

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням від 15 червня 2020 року президент Володимир Зеленський «прийняв відставку» голови Брусилівської РДА Віктора Кондратюка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: РДА звільнення президент Чепурко Овруцький район  
Матеріали по темі