Влада

Кабмін виділив 11,2 млн грн на нове житло для погорільців та 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків лісових пожеж у Житомирській області

6 May 2020, 15:35

Уряд виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області.

Про це 6 травня повідомив Урядовий портал.

«Уряд не залишає сам на сам з бідою людей, які втратили свої домівки через пожежу, що виникла в середині квітня на Житомирщині. На сьогодні пожежі у лісових масивах на території Лугинського та Олевського районів локалізовані. А люди зможуть отримати нове житло. Ми виділяємо кошти на придбання модульних будинків», - наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Гроші виділяються з резервного фонду державного бюджету Житомирській облдержадміністрації. Передбачено, що для постраждалих буде придбано 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 м кв.

Крім того, на засіданні Кабінету міністрів прийнято рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з пожежами на території Житомирської області. Зокрема, Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) - 7665 тис. гривень та Міністерству енергетики та захисту (для Державного агентства лісових ресурсів) - 37 670 тис. гривень. За ці кошти, в тому числі, буде закуплено пожежно-технічне оснащення, протипожежне обладнання, засоби пожежогасіння тощо.

Нагадаємо, 4 травня 2020 на брифінгу голова облдержадміністрації Віталій Бунечко розповів про те, що на півночі Житомирської області вже майже впоралися з лісовими пожежами, постраждалим надають матеріальну допомогу, а на відновлення згорілого житла очікують від уряду 12 млн грн.

Як люди рятувалися від вогню та який вигляд мають села в Житомирській області після лісових пожеж, дивіться у сюжеті.

Як повідомляв Житомир.info, на території Житомирської області 16 квітня 2020 року виникла лісова пожежа, яка розповсюдилася на території 8 лісових господарств. Загальна площа пожежі становила близько 30 тис. гектарів. До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки, у тому числі три літаки АН-32П, якими здійснювалося скидання до 150 тонн води на добу.

Як вогнеборці ліквідовували лісові пожежі на півночі Житомирської області, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пожежа ліс погорілець житло вогонь суха трава Овруч Олевськ Лугини Кабмін  
Матеріали по темі