Місто

У Житомирі відкрили майдан Соборний для в’їзду з вулиці Київської, але заборонні знаки не зняли

4 вересня 2020, 15:06

У Житомирі закінчили капітальний ремонт Київської на ділянці від майдану Соборного до вулиці Театральної. Станом на 4 вересня рух транспорту дорогою на зазначеній ділянці відновлений.

Заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук у коментарі Житомир.info повідомив, що рух автомобіль з Київської на Соборний був відкритий 3 вересня. Наступна ділянка, на якій ремонтуватимуть дорогу, – відрізок від Театральної до вулиці Небесної сотні.

«Далі плануємо перейти на інший відрізок – від Театральної до вулиці Небесної сотні. Підрядник – «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління»», – сказав Олександр Шевчук.

Зазначимо, що станом на 15:00 год. 4 вересня при в’їзді/виїзді на Соборний стоять знаки «В’їзд заборонено», «Об’їзд», «Дорожні роботи». Втім, водії на них не зважають.

Нагадаємо, 8 серпня 2020 року в Житомирі розпочали капітальний ремонт Київської на ділянці від майдану Соборного до вулиці Театральної. Тоді заступник міського голови Олександр Шевчук зазначав, що підрядник працюватиме на цій ділянці 1,5-2 тижні. Рух транспорту на вказаному відрізку дороги був перекритий. Ремонт здійснювала підрядна організація «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління».

Коментуючи початок ремонту Київської, Олександр Шевчук говорив: «друга і третя частини (ремонту) – це вулиця Київська від Театральної до Небесної Сотні: спочатку буде права сторона закриватись, потім ліва».

Як повідомляв Житомир.info, 25 серпня 2020 року в Житомирі розпочали капітальний ремонт третьої ділянки вулиці Великої Бердичівської: спершу демонтують старі бордюри, а потім перекриють одну смугу руху.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт Київська Соборний  
Матеріали по темі