Місто

На Великій Бердичівській у Житомирі почали ремонт ще однієї ділянки: після демонтажу бордюрів перекриють одну смугу руху

26 August 2020, 14:52

У Житомирі розпочали капітальний ремонт ще однієї ділянки на вулиці Великій Бердичівській – від вул. Довженка до вул. Жуйка. Роботи розпочалися відучора, а сьогодні, 26 серпня, робітники ТОВ «МІТТЕЛ» продовжують зрізати старий асфальт біля бортового каменю та демонтують старі бордюри. Зранку пресслужба Житомирської міськради повідомила про ускладнення руху на Великій Бердичівський через ремонтні роботи.

За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, після облаштування бордюрів, на ділянці повністю перекриють одну зі смуг руху, аби підрядник приступив до фрезерування проїзної частини.

«Почалася третя черга капітального ремонту вулиці Велика Бердичівська – від Довженка до перехрестя з вулицею Жуйка з заходом на вулицю Льва Толстого та вулицю Жуйка до 100 метрів в різні сторони. З підрядною організацією після наради вирішили, що в першу чергу передбачено в проєкті – це перевлаштування дорожнього борту, тому зараз вони фрезерують вздовж дорожнього борту та перелаштовують дорожній борт на ділянці від Довженка до перехрестя з Жуйка. Далі, після заміни і встановлення дорожнього борту, буде фрезеруватись ліва сторона, а потім права, це все тому, що у нас проходить капітальний ремонт вулиці Київської, і для того, щоб дати можливість нашому електротранспорту хоча б рухатись в одне кільце, то буде перекриватись чи ліва, чи права частина вулиці В. Бердичівська до перехрестя з Жуйка. Потім наступна черга, побачимо, як покаже себе підрядник, поки в принципі питань немає», – каже заступник міського голови Олександр Шевчук.


Згідно з договором, капітальний ремонт на ділянці мають завершити до кінця 2020 року.

На Київській на ділянці від майдану Соборного до вулиці Театральної вже третій тиждень йдуть роботи по заміні асфальтобетонного покриття, там перекрито рух транспорту. Як зазначив Олександр Шевчук, через вчорашню зливу підрядник не встиг укласти перший шар асфальтного покриття та обіцяє виконати усі роботи до кінця дня.

«На цьому відрізку на Київській замінені всі колодязі та плити, укладено вирівнюючий шар. Вчора підрядник повинен був, але не дали погодні умови, уже облаштувати перший шар асфальтобетону. Цю першу частину обіцяли закінчити сьогодні, але все залежить від погодних умов в першу чергу», – зазначає заступник міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, 27 березня 2020 року працівники ПП «Автомагістраль» розпочали капітальний ремонт вулиці Великої Бердичівської, взявшись до робіт поблизу бульвару Старого. За словами заступника Житомирського міського голови Олекскандра Шевчука, роботи були заплановані на строк у 3,5.

Нагадаємо, у Житомирі зранку 8 серпня розпочали капітальний ремонт Київської на ділянці від майдану Соборного до вулиці Театральної. За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, підрядник мав працювати на цій ділянці 1,5-2 тижні.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці липня 2020 року департамент регіонального розвитку ОДА з третьої спроби провів тендер на капітальний ремонт ділянки Великої Бердичівської від Довженка до вулиць Льва Толстого та Жуйка. Тендер виграло київське ТОВ «МІТТЕЛ» за 22 млн 644 тис. 64,62 грн. Договір уклали 5 серпня. Роботи мають бути завершені до кінця поточного року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт Велика Бердичівська Шевчук  
Матеріали по темі