Місто

​У центрі Житомира під час демонтажу вечірньої школи фасадна стіна впала на дорогу, підряднику виписали штраф

4 September 2020, 15:55

У Житомирі на вулиці Івана Кочерги 4 вересня під час демонтажу будівлі колишньої вечірньої школи стіна впала на дорогу, поваливши частину огорожі.

Відео житомирянин опублікував у соціальній мережі.

На відео видно, як стіна падає прямо на зелений паркан, яким огороджена будівля вечірньої школи. В цей момент перед парканом проходили люди і їхав автомобіль по дорозі. На щастя, ніхто не постраждав.


Ситуацію Житомир.info прокоментував начальник управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Глазунов.

«За безпеку під час виконання робіт щодо знесення аварійної будівлі вечірньої школи відповідає підрядна організація, яка виграла тендер. За погодженням з поліцією була встановлена огорожа, яка мала убезпечити перехожих. Вдень 4 вересня під час демонтажу фасаду стався непередбачуваний обвал куска стіни в бік дороги, що частково зруйнувало огорожу навколо об’єкту. За цим фактом поліцією був складений протокол на підрядну організацію за недотримання техніки безпеки під час демонтажу та виписаний штраф», - сказав В’ячеслав Глазунов.

Зазначимо, через кілька годин після інциденту будівельний паркан було відновлено, а роботи з демонтажу продовжувалися.

Нагадаємо, 25 серпня з колишньої вечірньої школи будівельники знімали дах та виносили старі меблі: парти, шафи та стільчики. 2 вересня на вул. І. Кочерги продовжували зносити аварійну будівлю колишньої вечірньої школи: підрядник отримав дозвіл на встановлення огорожі по всьому периметру і приступив до руйнування стін будівлі, демонтаж має бути завершений до 7 вересня.

Як повідомляв Житомир.info, житомирський підприємець Козлюк Руслан Вікторович виграв тендер на демонтаж будівлі вечірньої школи, вартість послуг становить 689 тис. 999 грн без ПДВ. Це була вже третя спроба управління капітального будівництва знайти підрядника для демонтажу аварійної будівлі в центрі Житомира. Попередні два тендери не відбулися: перший – бо не було достатньо учасників, у наступному тендері усі пропозиції відхилили.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вечірня школа впала стіна паркан дорога Глазунов демонтаж вул. Івана Кочерги  
Матеріали по темі