Місто

​На тендер по демонтажу будівлі вечірньої школи в центрі Житомира надійшло 5 пропозицій, але усі відхилили

7 April 2020, 13:48

Наприкінці зими управління капітального будівництва Житомирської області вдруге спробувало знайти підрядника для демонтажу аварійної будівлі колишньої вечірньої школи на вул. І. Кочерги, 11. Цього разу на участь у відкритих торгах надійшло 5 пропозицій, однак усі їх відхилили.

Оголошення про проведення тендеру було опубліковане на ресурсі ProZorro 24 лютого 2020. За умовами тендерної документації виконати демонтажні роботи планували упродовж квітня. Очікувана вартість закупівлі становила 823,8 тис. грн.

Аукціон розпочався 13 березня. На участь у торгах надійшли пропозиції від 5 компаній: найдешевша від ФОП Козлюк Р.В. – 549 тис.499 грн, найдорожча – від ПРБФ «Комунальник» - 822 тис. грн.

З 20 березня по 1 квітня тендерний комітет по-черзі розглянув усі пропозиції і в усіх виявив недоліки в документації. Найчастішою причиною відхилення пропозиції було те, що учасники торгів не подали усіх передбачених тендером документів, або надали неналежно оформлені папери. Протоколи з відповідними рішеннями оприлюднені на ресурсі ProZorro.

Станом на початок квітня тендерний комітет виніс рішення про відхилення усіх пропозицій. Тож тендер на демонтаж аварійної будівлі вечірньої школи можна вважати таким, що не відбувся.

Нагадаємо, 15 листопада 2019 у Житомирі оголосили тендер на демонтаж будівлі вечірньої школи за 800 тис. грн, хоча розуміли, що можуть заплатити за цю роботу лише 400 тис.грн. Відеосюжет про можливість знести аварійну будівлю до Нового року з коментарем начальника управління капітального будівництва Вячеслава Глазунова, тут.

2 грудня 2019 тендер був визнаний таким, що не відбувся, бо на участь у торгах було менше двох пропозицій.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 27 лютого 2019 року депутати не підтримали проект рішення про знесення будівлі вечірньої школи, тоді озвучували вартість демонтажу - 700-800 тис. грн. Відеосюжет з засідання сесії, на якому обговорювали дане питання, тут.

23 квітня 2019 року депутати Житомирської міської ради дозволили списати та демонтувати аварійну будівлю вечірньої школи в центрі Житомира. Відповідне рішення Житомирської міської №1412 від 23.04.2019 опубліковане на сайті мерії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вечірня школа демонтаж УКБ тендер  
Матеріали по темі