Місто

​У Житомирі розпочали капітальний ремонт другої частини Київської

6 вересня 2020, 11:48

У Житомирі розпочали ремонтувати другу частину вулиці Київської. Станом на ранок 6 вересня вже зрізали асфальт на ділянці дороги від вулиці Театральної до Покровської.

Першу частину ремонту від майдану Соборного до вулиці Театральної розпочали 8 серпня і 4 вересня відкрили майдан Соборний для в’їзду з вулиці Київської, але заборонні знаки не зняли.

Коментуючи початок ремонту Київської, заступник міського голови Олександр Шевчук говорив:

«Друга і третя частини – це вулиця Київська від Театральної до Небесної Сотні: спочатку буде права сторона закриватись, потім ліва. Протяжність вулиці приблизно 820 м, загальна площа виконання робіт приблизно 11 тис. кв. м. При цьому під час капітального ремонту буде замінено 94 метри каналізаційних мереж, 78 колодязів з кришками і люками. Також буде замінено 20 зливових каналізаційних решіток».

Рух транспорту поки не змінювали.

Нагадаємо, 3 серпня мер Житомира анонсував початок капітального ремонту вулиці Київської, на якій теж планують зробити велодоріжки.

Як повідомляв Житомир.info, зранку 8 серпня у Житомирі почали капітальний ремонт Київської: рух транспорту від майдану Соборного до Театральної перекрили. 4 вересня відкрили майдан Соборний для в’їзду з вулиці Київської, але заборонні знаки не зняли.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Київська ремонт асфальт Шевчук  
Матеріали по темі