Влада

На коростенському заводі прем’єр-міністру показали проєкт модульного інфекційного відділення

15 вересня 2020, 12:19

На «Коростенському заводі МДФ» прем’єр-міністру Денису Шмигалю демонстрували модульні блоки для інфекційних відділень.

Про це повідомляє журналіст Житомир.info.

Зазначимо, що вранці 15 вересня анонсований візит прем’єр-міністра до Житомирської області почався з огляду заводу МДФ, після чого він провів нараду на підприємстві.

Акредитованих житомирських та коростенських журналістів на ці заходи не пустили, але після майже двогодинного очікування дозволили оглянути підготовлені до приїзду Шмигаля презентаційні стенди, де демонструється модульні інфекційні відділення на 512 місць, які можуть виготовляти на коростенському заводі.

«Ці блоки виготовлені з CLT-панелей, тобто це перехресна клеєна деревина. Такі панелі використовуються в основному для будівництва будинків. Панель може бути 3-5 шарів, використовується лише деревина сосна, панелі можемо випускати по товщині від 60 до 360 мм, ширина від 240 до 3500 мм, по довжині може бути мінімум 5-метрова, максимум 18-метрова. Збір одного модуля із CLT триває 3-4 години, модуль – це одна кімната. Модуль інфекційного відділення – це поки що лише проєкт», - пояснив начальник цеху з виготовлення CLT-панелей.

Також на підприємстві має відбутися брифінг прем’єр-міністра.

Фоторепортаж візиту Дениса Шмигаля дивіться тут

Нагадаємо, про візит прем’єр-міністра до Житомирської області 14 вересня повідомила ОДА в оголошенні про акредитацію журналістів.

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 15 вересня 2020 року в Україні 159 702 лабораторно підтверджені випадки COVID-19: за добу зафіксовано 2 905 нових випадків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Шмигаль Коростень завод МДФ  
Матеріали по темі