Події

Поліція відреагувала на стрілянину в житомирському коледжі: знайшла пістолет і на батьків двох студентів склала протоколи

17 вересня 2020, 10:36

Працівники Житомирського відділу поліції склали протоколи на батьків студентів місцевого коледжу за невиконання батьківських обов’язків: двоє неповнолітніх юнаків 31 серпня стріляли з пневматичного пістолету.

Про притягнення до відповідальності батьків студентів 17 вересня повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Поліцейські Житомирського відділу поліції склали адміністративні матеріали відносно батьків неповнолітніх студентів, які 31 серпня розважались пневматичним пістолетом у гуртожитку. Адміністрацію навчального закладу зобов’язано усунути причини та умови вчинення правопорушень молоддю», – йдеться у повідомленні.

У ході з’ясування усіх обставин правоохоронці встановили особи студентів-учасників, вилучили пневматичний пістолет, у присутності батьків неповнолітніх здійснили інші необхідні процесуальні дії.

Відтак, відносно батьків двох неповнолітніх юнаків, безпосередніх учасників інциденту, правоохоронці склали протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей…) КУпАП.

Водночас до адміністрації навчального закладу направлено подання про усунення причин і умов, що сприяють вчиненню студентською молоддю правопорушень.

Інцидентом майже тритижневої давнини у Facebook обурювалася Тетяна Бурковська. Жінка зазначала, що мова йде про агротехнічний коледж, який розташований у мікрорайоні Крошня.

«Вже багато років я живу в провулку Учбовому, в будинку №4. Прекрасне, затишне місце, якби не одне «але». Напроти нас знаходиться гуртожиток №2 аграрного коледжу. (…). 31 серпня з приміщення гуртожитку з пневматичної зброї обстріляли наш двір. При чому кілька разів за день. А потім так само «привітали» нас і з 1 вересня. (...). Під час обстрілу я сиділа в кімнаті за столом біля вікон, в які потрапили кулі»», – написала жінка.

Вона зазначила, що в результаті інцидентів ніхто не постраждав.


Фото з Facebook-сторінки Тетяни Бурковської

Як повідомляв Житомир.info, 14 вересня 2020 року відділ комунікації поліції Житомирської області інформував, що поліцейські зафіксували правопорушення, учинені студентами агротехколеджу на Крошні, та склали 6 адмінпротоколів за розпиття алкоголю і куріння.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стрілянина студент агротехколедж ЖАТК Крошня зброя пневматична зброя пістолет  
Матеріали по темі