Здоров'я

У Житомирській області 48 працівників закладів освіти захворіли на коронавірус, 12 шкіл закрили на карантин

21 September 2020, 11:20

У Житомирській області 12 шкіл закрили на карантин через виявлений коронавірус в працівників та учнів. Всього захворіли 48 працівників закладів освіти та 12 дітей.

Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

«В області закриті 12 шкіл і 10 садочків. У 12 школах не працює 37 класів. Захворіли 48 працівників освіти і 12 дітей. А в садочках захворіли 2 дітей і 28 працівників. Всього з 1 вересня захворіли 14 дітей, 8 з яких знаходяться у лікарні », – зазначила Наталія Остапченко.

Прессекретар голови ОДА Юрій Мельник уточнив Житомир.info, що є в деяких населених пунктах закриті лише класи, а є випадки, де закриті повністю школи. Також він назвав ОТГ та райони, де є карантин у навчальних закладах.

«У Любарській ОГТ закрита школа, в Чуднівській ОТГ – клас, Коростишівській ОТГ– клас і школа, Брониківській ОТГ – клас, Вільшанській та Високівській ОТГ - школи, а також у Коростені - класи, Житомирі - міський колегіум, Бердичеві - школа, Ємільчино – класи, в Коростенському районі – класи, Черняхівському районі – класи і школа, в Романівському районі закриті класи», – уточнив Юрій Мельник.

Інформацію про населені пункти, в яких закриті садочки на карантин, в ОДА пообіцяли надати пізніше.

Нагадаємо, станом на 9:00 год. 21 вересня у Житомирській області виявили 5059 випадків коронавірусної хвороби, зокрема за останню добу, 20 вересня, хворобу діагностували у 71 жителя. Також був зареєстрований ще один летальний випадок.


Як повідомляв Житомир.info, станом на 8 вересня у Житомирі через виявлені випадки COVID-19 дистанційно навчалися учні ліцею №1 та більше половини класів колегіуму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школи карантин коронавірус брифінг  
Матеріали по темі