Місто

У Житомирі через виявлені випадки COVID-19 дистанційно навчаються учні ліцею №1 та більше половини класів колегіуму

8 September 2020, 12:11

У Житомирі станом на 8 вересня через виявлені випадки коронавірусу у педагогічних працівників дистанційно навчаються всі класи міського ліцею №1 (колишній ліцей при ЖДТУ) та 6-11 класи і три початкові класи міського колегіуму.

Про це в коментарі Житомир.info повідомила заступниця мера Житомира Марія Місюрова.

«В ліцей №1 всі класи на дистанційному навчанні до кінця тижня, в колегіумі на дистанційному навчанні 6-11 класи та три класи початкової школи. Щодо школи № 20, то там всі класи на очній формі навчання, є один вчитель з підтвердженим діагнозом COVID, але контакту з учнями в нього не було», – пояснила Марія Місюрова.

Нагадаємо, в наказі директора Житомирського міського ліцею №1, опублікованому на сайті закладу, йшлося про дистанційне навчання з 1 по 13 вересня. Причина – виявлений коронавірус у 4 вчителів.

Як повідомляв Житомир.info, на брифінгу 31 серпня начальник управління охорони здоров'я Житомирської ОДА Микола Суслик розповів, що у двох житомирських ліцеях виявили хворих на коронавірус працівників. Того ж дня керівник житомирського ліцею легкої промисловості заперечив інформацію про виявлення COVID-19 у працівників і збирається позиватися до суду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 дистанційне навчання ліцей колегіум Місюрова  
Матеріали по темі