Влада

НАЗК перевіряє декларації депутатів Житомирської міської ради і Малинської райради та мера Житомира

23 вересня 2020, 18:05

З початку перезапуску Національного агентства з питань запобігання корупції до перевірки взято 721 декларацію 559 осіб й вже виявлено недостовірні відомості у деклараціях посадовців на суму 358 млн гривень.

Про це 23 вересня повідомляє пресслужба НАЗК.

«На сьогодні ми завершили перевірку 233 декларацій. Серед осіб, у деклараціях яких встановлено ознаки декларування недостовірної інформації – міністри, заступники міністрів, судді, прокурори та депутати місцевих рад. Матеріали перевірок 42 декларацій, у яких виявлено ознаки злочинів, направлено до НАБУ, ДБР та Національної поліції», – зазначив голова НАЗК Олександр Новіков.

Нацагентство також оприлюднило перелік осіб, декларації яких перевіряються, та результати перевірок.

Зокрема, в НАЗК триває перевірка декларацій за 2018 рік кількох посадовців з Житомирської області: депутата Малинської районної ради, підприємця Лося Вадима Олексійовича, депутата Житомирської міської ради, директора міського територіального центру соціального обслуговування Сахневича Анатолія Олександровича та Житомирського міського голови Сухомлина Сергія Івановича.

Скріншот з сайту НАЗК

Нагадаємо, в серпні цього року НАЗК інформувало про направлення до суду адміністративного протоколу на колишнього суддю Олевського районного суду Житомирської області Олександра Стратовича за ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2020 року Корольовський районний суд м.Житомира почав розгляд справи по обвинуваченню секретаря Житомирської міської ради Наталії Чиж в декларуванні недостовірної інформації на суму понад 13,6 млн грн:

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НАЗК декларація перевірка Сухомлин Сахневич  
Матеріали по темі