Суспільство

​Прикрила собою солдата і врятувала трьох – про убиту в АТО медсестру Сабіну Галицьку з Житомирської області зняли фільм

24 September 2020, 09:42

Громадська організація «Жіночий ветеранський рух» за підтримки Український інститут національної пам'яті знімають фільми про жінок, які загинули в зоні АТО. Один з них присвячений медичній сестрі Сабіні Галицькій з Житомирської області.

Фільм опублікували на сторінці «Жіночий ветеранський рух» у Facebook.

«Третя історія проекту вшанування пам'яті жінок, полеглих у російсько-українській війні про Сабіну Галицьку "Сонечко", яка загинула 20 лютого 2018 р. під час виконання бойового завдання при переміщенні БРДМ в районі с. Катеринівка, Попаснянського р-ну, Луганської обл., в результаті прямого попадання ПТКР в БРДМ», – йдеться у повідомленні.


Головні герої фільму - побратими та батьки Сабіни.

«Всі осколки, які полетіли, вона прийняла на себе. Сабіна своїм тілом прикрила солдата, завдяки їй, троє людей залишились живі», – розповідає побратим Сабіни.

Батьки, не стримуючи сліз, згадують свою героїчну доньку.

«Кажуть, пташка у вікно як б’ється, то погано. Я пам’ятаю часто раніше, у вікно чуть пташка б’ється. За тиждень йшли обідати і пташка у вікно так сильно билась. Пройшов тиждень – нема Сабіни. Після того, ні одної пташки у вікні я не бачив. Пташка. Давала нам звістку, тільки ми не зрозуміли її», – каже батько Сабіни.

Як повідомляв Житомир.info, 20 лютого 2018 року на Луганщині загинула медична сестра медичної роти 128 горно-штурмової бригади Сабіна Галицька, яка родом з Житомирської області. Під час прощання з Сабіною, її брат сказав журналістам, що «ці виродки пожалкують, що ступили на нашу землю».

Медсестру Сабіну Галицьку президент посмертно нагородив орденом «За мужність».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сабіна Галицька фільм АТО медсестра  
Матеріали по темі