Політика

Олена Розенблат йде на вибори міського голови Житомира – заява

26 September 2020, 14:54

Засновник ГО “За Житомир твоєї мрії” Олена Розенблат на своїй сторінці у Фейсбук зробила офіційну заяву, у якій зазначила, що вона вирішила балотуватись на посаду Житомирського міського голови.

Доброго дня, друзі!

Останнім часом я часто чую фразу – «хоч щось робиться». Особисто мене цей вислів дратує. Адже, в моєму розумінні, це абстрактне «хоч щось» – це втрачений час і можливості для нашого міста.

Я багато років працюю з людьми і для людей. В моєму трудовому «досьє» – перетворення збанкрутілих підприємств на найкращі в Україні, керівництво благодійним Фондом родини Розенблат, який допомагає тисячам людей, побудова першого і поки що єдиного в Житомирі житлового комплексу-кварталу «Фаворит»; будівництво об’єктів інфраструктури: Житомирської набережної, казарм і гуртожитків для військових, спортивних і дитячих майданчиків.

Я хочу, щоб Житомир був квітучим, комфортним і європейським! І для цього у нашого міста є всі можливості. Тому вирішила балотуватись на посаду Житомирського міського голови, щоб мати більше можливостей для досягнення цієї мети.

Політики думають про наступні вибори, а державники – про наступні покоління. Цей вислів став для мене гаслом. Я намагаюсь бути тією людиною, яка створює та думає про майбутнє вже сьогодні. Впевнена, що зможу створити по-справжньому успішне і безпечне місто для кожного з нас, щоб ми з вами пишались рідним Житомиром і тим, яким він стане в найближчому майбутньому.

А «Житомир твоєї мрії» – це не просто гасло! Це моя стратегія! Це – чисті і відремонтовані під’їзди, дитячі майданчики у дворах, заасфальтовані провулки і прибудинкові території. Це зручний транспорт, це комплексний підхід до реконструкцій і будівництв. Це організована робота комунальних служб, які зобов’язані якісно і відповідально виконувати свою роботу. Я бачу, що потрібно змінювати уже сьогодні! Я знаю, як зробити Житомир містом нашої з вами мрії, містом, де усе буде для його мешканців.

Вважаю, що п’ять років – більше ніж достатньо для втілення цих змін. Я зможу створити по-справжньому успішне, квітуче і безпечне місто для кожного з нас. Разом з надійною командою Юлії Тимошенко, ми втілимо стратегію розвитку «Житомир твоєї мрії». Разом з «Батьківщиною» я зможу зробити все, аби ми пишались рідним містом!

Дякую усім за підтримку, за віру і за цю можливість.

За Житомир твоєї мрії!

Пресслужба Олени Розенблат

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори політика Олена Розенблат кандидат  
Матеріали по темі