Влада

​Під час розгляду питання про зміни до бюджету житомирські депутати почали ігнорувати голосування, сесія продовжиться в інший день

28 вересня 2020, 16:59

Депутати не змогли розглянути зміни до бюджету й секретар міської ради оголосила перерву до наступного засідання.

Питання про внесення змін до рішення міської ради «Про бюджет Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» було 25-м у порядку денному чергової сесії міської ради, яка розпочала свою роботу 28 вересня після 9:00.

До проєкту рішення було більш ніж десять пропозицій і після початку голосування з’ясувалося, що попри наявність в сесійній залі 30 депутатів, пропозиції не набирають навіть необхідного мінімуму в 22 голоси. Після декількох повернень до голосування за ту чи іншу пропозицію секретар міської ради Наталія Чиж запропонувала зробити 15-хвилинну перерву.

Втім, після перерви до сесійної зали повернулися лише 24 депутати й чергова спроба голосування виявилася провальною. Після цього головуюча на засіданні секретар міської ради оголосила перерву до наступного пленарного засідання.

«Оголошую перерву до другого пленарного засідання. Ми обдзвонимо всіх депутатів і з’ясуємо, коли кому буде зручно», - сказала Наталія Чиж.

Зазначимо, на черговій сесії депутати ухвалили порядок денний з 70 питань.

Як повідомляв Житомир.info, на початку засідання сесії Житомирської міської ради 28 вересня у сесійній залі було 23 депутати з 42. Довелося оголосити 15-хвилинну перерву та обдзвонити депутатів. Після перерви на сесії зареєструвалися 26 депутатів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія міськрада пленарне засідання  
Матеріали по темі