Місто

​Новий бульвар у Житомирі огородили будівельним парканом: готуються до початку реконструкції

2 October 2020, 10:59

1 жовтня у Житомирі розпочались підготовчі роботи з реалізації проєкту реконструкції Нового бульвару.

Територію, на якій планується проведення робіт, вже огородили будівельним парканом, а на самому бульварі розмістили вагончик для робітників.

За даними ресурсу ProZorro, 30 вересня замовник робіт – управління капітального будівництва Житомирської міської ради уклало договір з підрядником – житомирським ТОВ «УК «Комфорт-Буд».

Згідно з умовами договору компанія має провести реконструкцію Нового бульвару за 19 млн 110 тис. 290,40 грн, в т.ч. ПДВ 3 млн 185 тис. грн. З обумовленої ціни договору у 2020 році підрядник має отримати 17 млн 781 тис. 825,81 грн.

Відповідно, до затвердженого графіка виконання робіт, реконструкція Нового бульвару в Житомирі має бути завершена упродовж 6 місяців. Розпочнуть з заміни кабельної лінії, зовнішнього освітлення, мереж водопостачання та каналізації. Також у поточному році мають виконати основні роботи з реконструкції фонтану та частково виконати роботи з облаштування покриття. Вкладання плитки, озеленення території, розміщення лавок, урн, інформаційних стендів, монтаж системи відеоспостереження та благоустрій території проведуть у наступному році, але завершити усі роботи мають до початку квітня.

ТОВ «УК «Комфорт-Буд» зареєстроване в 2016 році в Житомирі, спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових будівель. Директор – Балакішієв Станіслав Закірович. Засновниками товариства зі статутним капіталом 1000 грн є Галина Рачковська та Олександр Петровський.

З 2019 ТОВ «УК «Комфорт-Буд» завершувало будівництво спортзалу-довгобуду у житомирській школі №10. Ця ж фірма проводила реконструкцію інфекційного відділення ЦМЛ №1, яке ремонтувала з червня 2018 року по 2020 рік. У вересні 2019 року «Комфорт-Буд» проводив реконструкцію «Європейського скверу» на Крошні за 1,4 млн грн.

Разом з тим, 1 жовтня управління капітального будівництва Житомирської міської ради за 89 тис. 779,4 грн замовило виконання археологічних досліджень на об’єкті: реконструкція території благоустрою Нового бульвару. Договір уклали з ДП «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України. Провести археологічні дослідження при знятті пізніших нашарувань на площі 376 кв.м при заглибленні до 1,4 м, а також підготувати звіт про археологічні дослідження виконавець має до кінця поточного року.

Нагадаємо, 17 серпня 2020 у Житомирі відбувся аукціон на тендері управління капітального будівництва з реконструкції території благоустрою Нового бульвару з очікуваною вартістю в 22 млн 255,8 тис. грн. Спершу переможцем було визнано житомирське ПРБФ «Комунальник» з пропозицією в 17 млн 732,1 тис. грн.

15 вересня 2020 замовник відхилив найдешевшу пропозицію ПРБФ «Комунальник» у 17 млн 734,1 тис. грн. Підставою для такого рішення стало те, що переможець не мав дозволу на проведення археологічних розвідок, розкопок, а також досліджень решток життєдіяльності людини, що містяться під земною поверхнею, під водою, виданий Міністерством культури України.

Відповідно, переможцем торгів було визнано іншого учасника торгів – ТОВ «УК «Комфорт-Буд» з пропозицією у 19 млн 110,3 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, реконструкцію Нового бульвару в Житомирі, яка у 2020 стала переможцем загальноміського голосування за кращий проєкт громадського бюджету, розпочнуть у поточному році, а два інші проєкти «покладуть на полицю».

На сесії Житомирської міськради 30 липня 2020 депутати обурювались, що тендер на реконструкцію Нового бульвару уже оголосили, а обіцяного громадського обговорення проєкту ще не було.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий бульвар реконструкція УКБ Комфорт-Буд  
Матеріали по темі