Місто

​У Житомирі цього року демонтують на зиму лише частину «лежачих поліцейських»

9 жовтня 2020, 18:47

Цього року у Житомирі на зиму не демонтуватимуть частину «лежачих поліцейських». Де саме залишать засоби примусового зниження швидкості, вирішуватимуть на профільній комісії, зокрема це місця біля закладів освіти.

«У нас встановлено практично 99 гумових засобів примусового зниження швидкості і десь приблизно до 20 асфальтних. Щодо питання зняття чи залишення, ми вже збирались, потворно зберемось в понеділок, оскільки виникають суперечки щодо їх зняття на зимовий період для легшого та кращого прибирання та посипання вулиць, а саме комунальним підприємством УАШ. Мешканці кажуть навпаки: треба залишити. Що остаточно будемо знімати, це на магістральних вулицях, бо на них не передбачено в зимовий період, на схилах, підйомах, небезпечних ділянках дороги, на різких поворотах, тому що в зимовий період це може бути небезпечно. Щодо «лежачих поліцейських», які знаходиться біля пішохідних переходів, закладів освіти, дитячих садочків, все ж таки по максимуму залишимо, при умові, що це не є схил, спуск і небезпечна ділянка для автомобіля», - розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


Як повідомив заступник міського голови, демонтаж одного «лежачого поліцейського» коштує до 500 п'ятсот гривень, але це також залежить від секції.

Він також додав, що щотижня комісія з безпеки дорожнього руху отримує як мінімум 10 звернень від мешканців міста на встановлення засобів зниження швидкості.

«Звернень дуже багато і якщо ще встигнемо у цьому році, бо зараз антимонопольний оскаржує рішення, то купимо ще партію і на провулках, де є вулиці не магістральні, немає небезпеки, схилів, там встановимо до десятка «лежачих поліцейських» на постійній основі. Це буде перша практика в цьому році і я думаю, що ми переживемо зимовий період, подивимось як утримують, чи немає небезпечних ситуацій і з наступного року ми більш професійно підійдемо, чи залишати їх, чи не залишати, оскільки до цього була практика, що весною встановлюємо, а на зиму знімаємо», - додав заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, у Житомирі розглядають можливість заміни гумових «лежачих поліцейських» на асфальтобетонні, бо вони дешевші.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році на «лежачі поліцейські» в Житомирі витратили близько 230 тис. грн.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: «лежачі поліцейські» демонтаж дороги Шевчук  
Матеріали по темі