Влада

Міністерство розвитку громад та територій презентувало атлас нового адмінтерустрою України

12 October 2020, 16:43

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України видано «Атлас адміністративно-територіального устрою України. Новий районний поділ та територіальні громади: 2020».

Про це 12 жовтня повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Атлас містить детальну інформацію щодо нового адміністративно-територіального устрою України: назви, межі, площі, кількість населення, склад по громадах кожного нового району кожної області.

«З самого початку децентралізації, ми не просто намагалися створити нову мапу України. Завдання було набагато амбітнішим – ми прагнули, щоб усі громади в країні отримали рівні можливості, які б дозволяли їм змінювати життя людей на краще, надавати якісні і доступні послуги. В цьому ми вбачали запоруку успіху для всієї України. З року в рік реформа отримувала реальні обриси. У законодавстві з’являлися потрібні норми, на карті – нові громади, у людей – нова якість життя. У 2020 році ми закінчили важливий етап реформи – створили по усій країні нові громади і нові райони, межі та склад яких ви знайдете у цьому Атласі. Попереду набагато складніша робота – зробити ці громади успішними», - зазначив заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

Збірку підготовлено Товариством дослідників України під редакцією автора ідеї Павла Остапенка та за підтримки проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Атлас нового АТУ 2020 (41 Мб)

Сторінки щодо Житомирської області:


Як повідомляв Житомир.info, на позачерговому засіданні 12 червня 2020 року Уряд затвердив територіальні громади та нові райони Житомирської області – чотири замість 23. Верховна рада на пленарному засіданні 17 липня 2020 року прийняла постанову «Про утворення та ліквідацію районів».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мінрегіон карта район адмінтерустрій 
Матеріали по темі