Місто

Влада Житомира хоче дозволити приватній фірмі встановити ще одну зупинку громадського транспорту біля «Глобал UA»

22 жовтня 2020, 10:02

На засіданні виконавчого комітету міської ради збираються розглянути заяви щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами у Житомирі.

Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднений 21 жовтня.

Серед суб’єктів господарювання, яким збираються надати дозвіл, є ТОВ «Дозор Україна», яке хоче за адресою вул. Київська, 77 розмістити 2 лайтпостери з улаштуванням павільйону зупинки громадського транспорту.

Зауважимо, що вул.Київська, 77 – це адреса ТРЦ «Глобал UA», де перед входом вже є одна зупинка громадського транспорту.

Нагадаємо, в серпні цього року був оприлюднений проєкт рішення виконкому про надання ТОВ «Дозор Україна» дозволу на розміщення 2 лайтпостерів з улаштуванням павільйону зупинки громадського транспорту за адресою вул. Київська, 60 (біля Житнього ринку). Відповідний дозвіл надали рішенням виконавчого комітету від 16 вересня 2020 року. На цьогорічних місцевих виборах комерційний директор ТОВ «Дозор Україна» Андрій Умінський балотується в депутати Житомирської міської ради від партії «Пропозиція», де перший кандидат – нинішній мер Сергій Сухомлин.

Як повідомляв Житомир.info, 31 жовтня 2014 року фізичній особі-підприємцю Умінському Володимиру Івановичу, засновнику ТОВ «Дозор Україна», виконком надав дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, терміном на 5 років, з улаштуванням павільйонів зупинок громадського транспорту та інформаційних табло за 12 адресами. Перша зупинка була встановлена напроти міської ради і презентована в день прийняття рішення виконкому – 31 жовтня 2014 року. П’яту подібну зупинку встановили біля ЦУМу в жовтні 2015 року. В травні 2018 розу дозвіл на розміщення зупинок за трьома адресами скасували, бо вони так і не були встановлені.

ТОВ «Дозор Україна» було єдиним учасником і переможцем конкурсу з визначення єдиного оператора системи GPS-моніторингу для громадського транспорту у Житомирі. Виконком на засіданні 5 серпня 2020 року затвердив результати цього конкурсу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком зупинка вул.Київська лайтпостер Умінський  
Матеріали по темі