Політика

Голова Верховної ради запевнив, що другий тур виборів мера буде, а депутатка від Житомирської області вже відкликала свій проєкт

25 жовтня 2020, 14:23

Голова Верховної ради Дмитро Разумков не сумнівається, що другий тур місцевих виборів в Україні обов'язково відбудеться.

Про це 25 жовтня повідомляє «Українська правда» з посиланням на інформацію «Інтерфакс-Україна» про коментар Разумкова журналістам у неділю в Києві.

«Безумовно, буде... Сьогодні призупинити виборчий процес, я не ЦВК, але я не бачу ні підстав, ні можливостей це зробити. Тому що ми не можемо залишити громади без легітимної влади. Я думаю, що ми всі розуміємо, що влада на місцях, особливо і в рамках децентралізації... і в рамках тих викликів, які сьогодні стоять перед місцевою владою... тому важливо, щоб вся вертикаль влади працювала на єдиний результат», - сказав Разумков.

Він повідомив, що проєкт постанови Верховної ради, що пропонує не проводити другий тур виборів мерів, вже відкликаний. При цьому спікер підкреслив, що кожен народний депутат може зареєструвати будь-яку постанову, про що завгодно, «але це не означає, що парламент її прийме».

На сайті Верховної ради є інформація, що проєкт постанови №4234 про внесення змін до постанови про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році, який пропонував не призначати і не проводити в період дії карантину повторне голосування, був відкликаний 22 жовтня.

Нагадаємо, нардеп-мажоритарник від Житомирської області Тетяна Грищенко, яка була обрана в Малинському окрузі №66 і є членом фракції «Слуга народу», пропонувала скасувати другий тур на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року: 20 жовтня вона зареєструвала відповідну постанову й 21 жовтня пояснила своє рішення постом у Facebook, який на даний час видалений.

Як повідомляв Житомир.info, житомиряни на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року отримають чотири бюлетені для голосування: за міського голову, за депутатів міської та обласної рад і за депутатів Житомирської районної ради. 10 жовтня ЦВК роз’яснила порядок заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів обласних, районних, міських, сільських, селищних рад.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ВР Грищенко другий тур  
Матеріали по темі