Політика

За попередніми даними у Бердичеві буде мер від «Пропозиції», а в Коростені залишиться Москаленко

26 жовтня 2020, 14:01

За попередніми підрахунками, які проводять штаби політичних партій – учасників виборчого процесу, в Бердичеві на виборах мера перемагає кандидат від партії «Пропозиція» Сергій Орлюк, депутат Житомирської обласної ради з фракції ВО «Батьківщина». Сергій Орлюк набрав 30,8%, перший заступник мера Бердичева, самовисуванець Роман Левицький – 28,2%.

Нагадаємо, на посаду мера Бердичева на місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня 2020 року, зареєструвалися 12 кандидатів, нинішнього мера Василя Мазура серед них не було. 6 жовтня була скасована реєстрація кандидата-самовисуванця Вадима Синельникова.

У Коростені нинішнього мера Володимира Москаленка, який цього разу балотувався від партії «Наш край», переобрали на шостий строк, він набрав 33% голосів. На другому місці – кандидат від партії «Слуга народу», депутат обласної ради з фракції УКРОП Віталій Науменко, який набрав 30%.

Нагадаємо, на посаду мера Коростеня на виборах 2020 року зареєструвались 10 кандидатів, але 6 жовтня була скасована реєстрація кандидата Грищенко Лесі Леонідівни, яка є членом партії «Воля» й балотувалася шляхом самовисування. Коростенська міська територіальна виборча комісія замовила друк бюлетенів на вибори депутатів міської ради та протоколів кандидату Віталію Науменку, а бюлетені для голосування на виборах мера друкував Володимир Стужук, який балотувався до Коростенської міської ради від партії «Наш край».

У Новограді-Волинському за попередніми даними лідирує самовисуванець Микола Боровець, за ним з невеликим відривом та незначною різницею між собою знаходяться ще троє: кандидат від Народної партії Петро Литвин, кандидат від «Слуги народу» Сергій Литвинчук та кандидат від «Пропозиції» Олександр Широкопояс.

Нагадаємо, на місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня 2020 року, за посаду Новоград-Волинського міського голови змагалися 16 кандидатів.

Також за попередніми даними у Коростишеві перемагає нинішній мер Іван Кохан, який балотувався від партії «Пропозиція», а в Малині нинішній мер Олексій Шостак, який балотувався від ВО «Батьківщина», вибори програв.

Як повідомляв Житомир.info, за попередніми результатами голосування 25 жовтня 2020 року в Житомирі, на виборах мера зі значним відривом лідирує нинішній міський голова Сергій Сухомлин, а в міську раду проходить п’ять партій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори мер голосування результат  
Матеріали по темі