Політика

​У Житомирі в районній ТВК члени дільничної комісії напали на спостерігача ОПОРИ

27 October 2020, 14:27

У Житомирі в приміщенні Корольовської районної ТВК 27 жовтня члени ДВК №181425 напали на спостерігача ОПОРИ: подряпали руку і намагались вибити телефон. Спостерігач знімав на відео, як члени ДВК переписують протоколи в приміщенні ТВК.

Про це повідомляють на сайті ОПОРИ.

«Два члени ДВК переписували протоколи, я підійшов їх знімати, вони попросили не знімати. Я сказав, що я спостерігач від ОПОРИ і маю право таке робити. Вони ж відповіли, закону не маю права знімати їхні обличчя. Я відповів, що відповідно до Виборчого кодексу я маю право їх знімати. Вони відійшли від стола. Я зняв протокол, щоб було видно номер дільниці, вони підбігли зі спини. Одна з них намагалась вибити мені телефон і поцарапала руку. Я попросив голову пояснити їм, що я маю право знімати. Голова вийшла і сказала, що їх відправили на уточнення і вони мають їхати на уточнення. Я викликав поліцію. Чекаю поки. А вони вже втекли», – розповів спостерігач ОПОРИ.


На сайті ОПОРИ повідомляють, що спостерігач ОПОРИ написав заяву і дав покази. Після чого членів цієї ж ДВК спостерігачі ОПОРИ зустріли на першому поверсі у приміщенні ТВК, де вони знову переписували протоколи, але тепер вже на підвіконні.

«Після дачі свідчень поліції я спускалась до виходу з ТВК і на першому поверсі побачила цю ж жінку, яка знову переписувала протокол, тепер на підвіконні. Позвали поліцейських, коли правоохоронці спустились, то члени ДВК почали від них втікати. На вимогу поліцейського зупинитись, вибігли на вулицю», – зазначила довготермінова спостерігачка ОПОРИ Тетяна Хмель.

У ГУНП у Житомирській області Житомир.info розповіли, що на місце події виїхали працівники поліції.

«Надійшов виклик на «102», на місце виїхали поліцейські», – зазначили у поліції.

Як повідомляв, Житомир.info, станом на 26 жовтня у Житомирі одна з двох районних ТВК вже опрацювала 80% протоколів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОПОРА спостерігач поліція протоколи Корольовська ТВК  
Матеріали по темі