Місто

Водоканал увів в експлуатацію новий трубопровід та цікавиться, чи відчули житомиряни покращення тиску подачі води

4 листопада 2020, 13:05

Відсьогодні, 4 листопада, у Житомирі ввели в експлуатацію новопрокладену ділянку південного магістрального трубопроводу довжиною 6 км. Це дозволить не лише скоротити витрати води, а й подавати воду зі стабільно високим тиском мешканцям Нижньої Польової, промислового району міста, до деяких вулиць центральної частини міста, споживачам Станишівки, Зарічан, Новогуйвинського.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради з посиланням на інформацію КП «Житомирводоканал».

«За інформацією КП «Житомирводоканал», протягом року було реконструювали 6 000 метрів водогону та 3 дюкерні переходи під річкою Тетерів. Вже з ранку 4 листопада мешканці та підприємства Нижньої Польвої, промислової зони, Станишівки, Зарічан та окремих частин центру Житомира будуть мати стале водопостачання з необхідним тиском! Виконано величезний об’єм робіт, найбільший за останні 25 років. Завдяки реконструкції цього водогону буде заощаджено 10 000 метрів кубічних на добу», – йдеться у повідомленні.

КП «Житомирводоканал» закликає громадян на офіційній сторінці «Комунальне підприємство «Житомирводоканал» у соціальній мережі Facebook надати інформацію з таких питань:

• чи відчули ви покращення тиску подачі води;

• якщо проблема залишилась – в коментарях вкажіть, де саме ви проживаєте.

Нагадаємо, упродовж осені КП «Житомирводоканал» неодноразово попереджав про зниження тиску води у мікрорайоні Польова, у промисловій та центральній частинах Житомира. Також у деяких мікрорайонах та в селищі Новогуйвинське призупиняли водопостачання. Так, скажімо, у зв'язку із підключенням новопрокладеного трубопроводу з вечора 20 жовтня до ранку 21 жовтня призупиняли водопостачання до бронетанкового заводу і до обласної психіатричної лікарні. А в центрі Житомира, на нижній Польовій та у промзоні в цей період був знижений тиск води.

Як повідомляв Житомир.info, 21 серпня 2020 року «Житомирводоканал» попереджав, що, починаючи з 25 серпня та орієнтовно до першої декади жовтня, тиск подачі води у мешканців промислової зони, мікрорайону нижня Польова та у центральній частині міста буде знижений. Пов’язано це з прокладання наступної ділянки трубопроводу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вода водоканал тиск води  
Матеріали по темі