Влада

Ще один заступник прокурора Житомирської області залишився працювати з новим керівником

23 листопада 2020, 14:08

У нового прокурора Житомирської області Олександра Білошицького з’явився ще один заступник, який раніше працював на цій посаді.

На сайті обласної прокуратури є інформація, що з 16 листопада 2020 року на посаду заступника прокурора призначена Роксолана Гребенюк.

Нагадаємо, Роксолана Гребенюк була призначена на посаду заступника прокурора Житомирської області 1 квітня 2016 року. На той час прокуратуру області очолював Любомир Війтович. Після його звільнення з посади прокурором області став Олег Василів, а Роксолана Гребенюк залишилася заступником.

В 2019 році Гребенюк отримала в прокуратурі 611 тис. 218 грн зарплати, також їй виплатили 38 тис. 904 грн пенсії. Готівкою заступниця прокурора декларує 100 тисяч гривень.

Фото з сайту прокуратури

Як повідомляв Житомир.info, з 11 вересня 2020 року прокурором Житомирської області призначений Олександр Білошицький, який до цього з грудня 2019 року працював на посаді керівника Бердичівської місцевої прокуратури. На початок жовтня 2020 року у Білошицького було два заступники: першим заступником прокурора області був Олег Мостиховський, який з 20 лютого 2018 року працював на посаді заступника обласного прокурора; заступником був Сергій Зубак, який до цього кілька років працював керівником Коростишівської місцевої прокуратури.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прокуратура прокурор призначення Гребенюк  
Матеріали по темі