Влада

Оприлюднені проєкти рішень, які планують розглянути на першій сесії новообраної Житомирської міськради

2 грудня 2020, 17:20

На сайті міської ради 2 грудня оприлюднили десять проєктів рішень, які планують розглянути на першій сесії Житомирської міської ради восьмого скликання 3 грудня 2020 року.

Зауважимо, що в проєктах рішень, які стосуються виконкому, обрання та призначення, відсутні конкретні прізвища.

Отже, орієнтовний порядок денний установчої сесії новообраної міської ради:

Про припинення повноважень та звільнення з посади секретаря Житомирської міської ради

В зв’язку із закінченням строку повноважень Житомирської міської ради сьомого скликання припинити повноваження та звільнити з посади секретаря Житомирської міської ради Чиж Наталію Михайлівну.

Про припинення виконання обов’язків старости

Припинити виконання обов’язків старости села Вереси та звільнити Шута Олександра Васильовича в зв’язку із закінченням повноважень Житомирської міської ради сьомого скликання.

Про обрання секретаря Житомирської міської ради

pr-sekret

Про утворення робочої групи для підготовки пропозицій щодо утворення та обрання складу постійних комісій, Регламенту та Положення про постійні комісії міської ради

1.Створити робочу групу для підготовки пропозицій щодо утворення та обрання складу постійних комісій, Регламенту та Положення про постійні комісії міської ради.

2.Затвердити склад робочої групи згідно з додатком.

3.Головою робочої групи визначити Житомирського міського голову.

4.Долучити до роботи робочої групи директора юридичного департаменту міської ради, начальника відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування, начальника відділу організаційного забезпечення депутатської діяльності міської ради.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.

Про затвердження на посадах заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами виконавчого комітету Житомирської міської ради


Про утворення виконавчого комітету Житомирської міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу


Про утворення постійних комісій Житомирської міської ради


Про обрання голів постійних комісій Житомирської міської ради та затвердження їх складу


Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Житомирському міському голові Сухомлину С.І.

Присвоїти Житомирському міському голові Сухомлину Сергію Івановичу 4 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Про визнання рішень міської ради такими, що втратили чинність

В зв’язку з закінченням повноважень депутатів Житомирської міської ради сьомого скликання, які є членами Наглядових рад комунальних підприємств міської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила визнати такими, що втратили чинність рішення міської ради від 21.12.2016 № 497, від 28.09.2017 № 782, від 07.02.2019 № 1353.

Нагадаємо, 30 листопада мер Сергій Сухомлин розповідав, що на посаду секретаря Житомирської міської ради восьмого скликання є кілька претендентів, остаточна кандидатура ще не визначена. За інформацією наших джерел, після обрання головою Житомирської районної ради представника партії «Пропозиція», посаду секретаря міської ради отримає депутат від «Слуги народу».

Кого обрали до Житомирської міської ради восьмого скликання читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі явка виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становила 28,8%. За результатами голосування міським головою залишається Сергій Сухомлин, який отримав 29,2 тис. голосів житомирян (51,4%), до Житомирської міської ради пройшли 6 партій, найбільша фракція буде у «Пропозиції» - 16 депутатських мандатів з 42 (38%).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія  
Матеріали по темі