Місто

Здача скейт-парку на Новому бульварі переноситься, – радник Житомирського міського голови

7 December 2020, 17:30

Підрядна компанія, яка виконує будівництво скейт-парку на Новому бульварі у Житомирі, повинна усунути недоліки і перекласти верхній шар покриття на майданчику. Радник мера Олександр Черняхович у коментарі журналістам розповідає: приймати роботи поки не планують.

«Здача об’єкта переноситься. Ми його приймати поки що не будемо. Нас не влаштовує верхній шар покриття, він зроблений неякісно. На сьогодні претензія підряднику вже пішла. Він з нею погодився і зараз нам буде давати декілька варіантів, як він цю проблему буде усувати. Він нам зараз каже, що це сталось через погодні умови. Всі ці ризики закладено у нас в договорі, і за це відповідальність несе підрядник. Якщо зараз погодні умови його не влаштовують, він чекає нормальних погодних умов і перероблює тоді, коли це можна буде зробити. Тому що нам потрібна якість, а не те, як воно зараз вийшло», – розповідає радник Житомирського міського голови Олександр Черняхович.


Радник мера також розповів, що поки у муніципалітеті не визначились стосовно конструкцій, які розмістять на території скейт-парку. Наразі є кілька пропозицій від компаній, які дають десятирічну гарантію на свої вироби.

«В середу у нас буде робоча група стосовно, скажімо так, атракціонів, які там будуть, на цьому майданчику. Вже є від трьох-чотирьох фірм пропозиції. Вони різні, і будемо вже вирішувати разом, з якою фірмою ми будемо заключати договір. Зараз є три фірми, які виконують подібні роботи. Одна з них нещодавно відкрила майданчик скейт-парку в Черкасах. Вони показували свої роботи, ми їздили дивились. По конструкціях у нас зараз дві пропозиції: одна – з фанери, але з фанери, яка обробляється спеціальними розчинами, і вони дають десять років гарантії. Другий варіант трохи дорожчий, але ми його поки що не відкинули: конструкції з полімерних матеріалів. Основа там теж – фанера, а потім наверх наносяться полімерні матеріали. Таку пропозицію ми теж поки розглядаємо, а далі будемо дивитись по коштах, що у нас буде», – каже радник мера.

Відеосюжет про місцевих скейтбордистів, ролерів, самокатерів, BMX-рів, які вимушені тренуватися на вулицях міста, адже не мають іншого місця, де б змогли кататись, та мріють, щоб у Житомирі нарешті побудували скейт-парк, дивіться тут

Минулорічний фоторепортаж про те, як житомирські екстремали катаються біля фонтану на Соборному майдані, можна побачити тут

Як повідомляв Житомир.info, 28 травня 2020 мер Житомира Сергій Сухомлин розповів, що у міськраді знайшли нове місце для майбутнього скейт-парку: біля поліцейської станції на Новому бульварі.

7 серпня 2020 року радник мера, депутат міської ради Олександр Черняхович показав проєкт нового скейт-парку, який буде знаходитися біля поліцейської станції на Новому бульварі. На позачерговій сесії 2 вересня мер Житомира Сергій Сухомлин розповів, що облаштування скейт-парку коштуватиме близько 1 млн 650 тис. грн, при цьому спонсори вже готові виділити на нього близько 1 млн грн.

22 вересня на ресурсі ProZorro оприлюднили оголошення управління капітального будівництва Житомирської міської ради про проведення тендеру на реконструкцію території благоустрою з улаштуванням скейт-парку на Новому бульварі в Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: скейт-парк Новий бульвар Черняхович  
Матеріали по темі