Влада

Міська рада занепокоєна планами обласної влади віддати санаторій на околиці Житомира бюро судово-медичної експертизи

17 December 2020, 12:46

Житомирська міська рада підготує звернення до обласної ради з приводу намірів передати обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег», який знаходиться на Богунії, на баланс обласного бюро судово-медичної експертизи.

Пропозицію направити звернення до обласної ради на сесії міськради 17 грудня озвучила голова фракції ОПЗЖ Наталія Леонченко.

«Пропоную направити до обласної ради звернення з приводу намірів розмістити на території дитячого протитуберкульозного санаторію «Лісовий берег» обласної установи бюро судово-медичної експертизи. Поруч з «Лісовим берегом» знаходиться міський дитячий оздоровчий табір «Супутник», поруч розміщені дитячі будинки сімейного типу. І ця ідея обласної ради виглядає абсурдною, я думаю, нам потрібно втрутитися і звернутися до обласної ради про неприпустимість таких кроків. Є інформація про створення в обласній раді робочої групи з вивчення цього питання, тому в зверненні також треба передбачити делегування одного чи двох представників з депутатського корпусу (міської ради) до цієї робочої групи», - запропонувала Наталія Леонченко.

Мер Сергій Сухомлин запропонував включити це питання до порядку денного і розглянути на першому пленарному засіданні 17 грудня, щоб встигнути направити звернення обласній раді до сесії, яка запланована на 24 грудня.

Пропозицію про включення питання про звернення до порядку денного підтримали одноголосно – 40 «за» і згодом проголосували за направлення звернення до обласної ради та ОДА.

Нагадаємо, проєкт рішення сесії обласної ради про передачу майнового комплексу комунальної установи «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег» Житомирської обласної ради загальною площею 9675,8 кв. м, який знаходиться в селі Іванівка Житомирського району на вул. Санаторна, 1, на баланс обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради, оприлюднили 10 грудня. Облрада також планує затвердити проміжний ліквідаційний баланс КНП «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег».

Як повідомляв Житомир.info, в червні 2020 року тодішній голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма оглядав матеріально-технічну базу санаторію «Лісовий берег» і розповідав про можливі варіанти перепрофілювання закладу зазначаючи, що це потребує значних коштів: треба зробити ремонт, оновити майно, створити відповідні умови.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада санаторій облрада бюро судмедекспертизи  
Матеріали по темі