Місто

ТТУ має відкоригувати графіки руху транспорту, аби житомиряни вранці могли дістатися на київську електричку

23 December 2020, 14:15

Від сьогодні, з 23 грудня 2020 року, відновив свій рух електропоїзд за маршрутом Київ – Житомир – Київ. З житомирського залізничного вокзалу електричка вирушає о 5:10 год. Охочим дістатися до столиці потрібно розрахувати і час для придбання квитка. Отже, на вокзал треба прибути ще до 5-ї.

Чим рано-вранці дістатися до залізниці, Житомир.info 23 грудня поцікавився у начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтина Підпокровного.

Він зазначає, що з деяких районів міста можна доїхати тролейбусами.

«На час, коли відправляється електропоїзд, до зупинки «Залізничний вокзал» прибувають перші тролейбуси, постійно діючі маршрути №4, № 3, які і забезпечують підвоз пасажирів до дизель-потяга. Така ж ситуація і з прибуттям: о 22:20 вже чекає приміський дизель-потяг, який у нас курсує постійно у новоград-волинському напрямку. І приблизно в цей час, з різницею у 5 хвилин, буде прибувати і київський поїзд», – каже Костянтин Підпокровний.

Начальник управління транспорту уточнює, що до вокзалу тролейбусом можна дістатися, зокрема, з районів Крошня, Польова, Богунія. З його слів, у цей час, приблизно о 5-ій ранку, на лінії виходять перші комунальні автобуси. Тобто, аби автобуси встигали до відправлення електрички, їхні графіки треба відкоригувати.

Загалом, аби забезпечити транспортне сполучення й з інших, не названих вище мікрорайонів міста, графіки руху комунального транспорту планують змінити.

«Поки що питання не вирішено, зараз ТТУ опрацьовує додаткові графіки, якраз для того, щоб забезпечити ще й ті райони. Щодо Корбутівки, скажімо,будуть внесені відповідні зміни у графік тролейбуса №15. Про це будемо інформувати. Загалом ми поставили завдання, щоб сьогодні до кінця дня ці графіки розробили», – зауважив Костянтин Підпокровний.

Нагадаємо, з 23 грудня відновив свій рух електропоїзд за маршрутом Київ – Житомир – Київ. Курсуватиме електричка щодня, у дорозі буде перебувати майже 4 години. Вартість квитка до столиці – 30 грн.

Як повідомляв Житомир.info, електричку Житомир-Київ урочисто запустили в серпні 2011 року за участю тодішнього голови ОДА Сергія Рижука та мера Житомира Володимира Дебоя: з оркестром, прапорцями та повітряними кульками. Вона мала курсувати щоденно, але розклад руху неодноразово змінювали, а з 22 липня 2012 року електропоїзд взагалі скасували. Але 25 травня 2016 року відновили рух прямого щоденного поїзда з Житомира до столиці, цю подію на залізничному вокзалі коментували голова ОДА Сергій Машковський та мер Житомира Сергій Сухомлин. З 11 грудня 2016 року поїзд ходив лише два дні на тиждень, влітку 2017 року – лише один раз, й згодом цей маршрут скасували.

У грудні 2019 року народний депутат від Житомира Ігор Герасименко в інтерв’ю Житомир.info казав, що з Житомира мають намір запустити швидкий поїзд «Інтерсіті», який їхатиме до Києва 40 хвилин. Нардеп зазначав, що питання включене в державну транспортну стратегію, але втілення цієї ідеї досить складне.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тролейбус ТТУ електричка залізничний вокзал Підпокровний  
Матеріали по темі