Події

Житомирські розшуківці знайшли злодія, який 8 років ховався за кордоном, повернувся в Україну під іншим ім’ям і попався на черговій крадіжці

28 січня 2021, 16:22

Житомирські розшуківці знайшли злодія, який 8 років переховувався за кордоном, а коли повернувся в Україну під чужим прізвищем, попався на черговій крадіжці.

Про це 28 січня повідомила пресслужба ГУНП в Житомирській області.

«Розшуківці кримінальної поліції Житомирського районного управління поліції встановили місце знаходження чоловіка, засудженого у 2012 році за низку крадіжок у складі групи. Тоді після оголошення вироку у вигляді обмеження волі і встановлення певних обов’язкових до виконання умов затриманий їх проігнорував та увесь цей період переховувався. Нині його очікує покарання уже у місцях позбавлення волі», - повідомили в поліції.

У 2012 році місцевим судом 28-річного іноземця було визнано винним у вчиненні низки крадіжок з квартир жителів Житомирщини у складі злочинної групи. Відносно чоловіка було визначено покарання у вигляді обмеження волі та накладено зобов’язання щодо виконання обов’язкових умов по контролю його місця перебування.

Проте молодик усупереч вимогам нашого законодавства залишив Україну і лише нещодавно, через вісім років після винесення вироку, повернувся назад, змінивши усі персональні дані.

«Під іншим прізвищем і з іншими відомостями щодо місця та дати народження чоловік перетнув наш кордон та продовжив протиправну діяльність, щоправда, в іншому регіоні України. Проте, за низкою ідентифікуючих ознак, нам вдалося встановити, що перед нами саме та особа, яка перебуває у розшуку», - розповів начальник Житомирського районного управління поліції Сергій Синявський.

Відтак нині чоловік відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі за кримінальні діяння скоєні раніше. Окрім того, у поліцейських є підстави підозрювати його причетність до низки крадіжок, учинених уже у поточному році у м. Дніпрі.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2020 правоохоронці викрили групу квартирних злодіїв, які 4 місяці обкрадали оселі житомирян.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: злодій крадіжка рецидивіст втікач  
Матеріали по темі