Влада

​Сільрада у Радомишльському районі закупила молочну продукцію вдвічі дорожче від ціни виробника

11 February 2021, 12:42

Вишевицька сільська рада 10 лютого замовила у ФОП Голік Раїси Борисівни молока та вершкового масла на 224,5 тис.грн.

Про це свідчать дані угод в системі Прозорро.

За умовами договорів до кінця 2021 року Голік Раїса Борисівна має поставити сільській раді 2910 літрів коров'ячого пастеризованого молока жирністю 2,6% ТМ “Рудь” на 100,6 тис. грн (34,6 грн за літр) та 608 кг вершкового масла на 123,9 тис. грн, (203,8 грн за кг). Вартість молочних продуктів зазначена без урахування ПДВ.

Голік Раїса Борисівна зареєстрована як ФОП з 1995 року в Житомирі. Основним видом діяльності підприємниці є неспеціалізована оптова торгівля. За даними “Прозорро”, ФОП Голік отримала держзамовлень на 4,17 млн грн, усі вони від підприємств та установ Житомирської області.

Для порівняння, житомирські дошкільні навчальні заклади в лютому закупили у ТОВ “Акріс Логістик” коров'яче пастеризоване молоко жирністю 2,6% виготовлене АТ “Житомирський маслозавод” (ТМ “Рудь) по 19,86. І це з урахуванням 20% податку на додану вартість. Але навіть за такої умови молоко ФОП Голік майже вдвічі дорожче. А вершкове масло на поточний рік дитсадкам Житомира “Акріс Логістик” поставить по 123,5 грн за кілограм (теж без ПДВ). Це майже на 60% дешевше від ціни постачальника Вишевицької сільради.

ТОВ “Акріс Логістик” зареєстроване в Житомирській області в Станишівці. Спеціалізується фірма у неспеціалізованій оптовій торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, статутний капітал - 500 тис. грн. Власниками фірми є Оксана Петрівна Вівсик та Сергій Ананійович Вівсик. Оксана Вівсик - це дочка колишнього депутата Житомирської міської ради, нині - депутата Житомирської облради (“Європейська Солідарність”) Рудя Петра Володимировича. ТОВ “Акріс Логістик” постачає молочну продукцію виготовлену АТ “Житомирський маслозавод” (ТМ “Рудь), власниками якого є Оксана Вівсик та Петро Рудь.

Зазначимо, що з 2006 року головою Вишевицької сільради Радомишльського району є Сергій Гаврутенко.

Нагадаємо, у поточному 2021 році постачати харчі до дитсадків Житомира будуть фірми, що мали досвід таких поставок і в попередньому 2020 році, але вже за новими цінами: яловичина для дитсадків Житомира за рік подорожчала на 17%, яйця - на третину, молоко зберегло ціну.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: молочна продукція молоко закупівля Вишевичі сільрада тендер  
Матеріали по темі