Суспільство

​У «Житомиргазі» розповіли, хто має право на безкоштовне встановлення лічильника і що для цього потрібно зробити

12 February 2021, 14:59

У «Житомиргазі» попереджають споживачів про припинення в кінці опалювального сезону газопостачання тим, у кого немає жодного приладу обліку газу – ні індивідуального, ні загальнобудинкового. Таким споживачам радять подати заяву на безкоштовне встановлення лічильника.

«АТ «Житомиргаз» звертається до усіх споживачів, котрі не мають жодного приладу обліку газу - подайте заяву на безкоштовне встановлення лічильника», - йдеться у повідомленні газопостачальної компанії.

До категорії споживачів, які мають право на безкоштовне встановлення лічильника, відносяться мешканці багатоквартирних будинків, які використовують у власних помешканнях газову плиту або газову плиту та колонку. У АТ «Житомиргаз» зазначають, що безкоштовна установка лічильника можлива, якщо людина проживає у багатоповерхівці без загальнобудинкового лічильника та не має індивідуального приладу обліку газу.

«Для цього можна подати заяву до Клієнтського простору 104.ua за місцем проживання, або зробити заявку за контактним номером (0412) 55 80 04, (067) 33 38 104. Для подачі заяви у центрі обслуговування клієнтів споживач повинен мати при собі документ, що посвідчує особу. Залишилися запитання - телефонуйте: (0412) 55 80 04, (067) 33 38 104, щоденно з 8:00 до 20:00», - повідомили в пресслужбі АТ «Житомиргаз».

У газопостачальній компанії наголошують на тому, що відповідно до закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», якщо у споживача відсутній загальнобудинковий або індивідуальний вузол обліку газу — послуга з доставки газу буде припинена по закінченню опалювального сезону.

«Норма закону дозволяє припиняти газопостачання з 01.01.2021 року, втім, АТ «Житомиргаз» у період опалювального сезону припинення газопостачання не проводитиме. Оскільки зима видалася досить морозною, підприємство йде на зустріч своїм споживачам. Тож, аби уникнути відключення від газопостачання, радимо не зволікати і скоріше оформити заяву на безкоштовне встановлення газового лічильника», - звертається до споживачів «Житомиргаз».

Як повідомляв Житомир.info, «Житомиргаз» не нараховує пеню та штрафи за невчасну оплату, але майже 6% споживачів узагалі не платять за послугу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз газопостачання лічильник  
Матеріали по темі