Місто

Цього року в Житомирі «Майстерню міста» планують провести традиційно в червні, вже можна подавати проєктні пропозиції

15 лютого 2021, 18:49

Триває прийом проєктних пропозицій на участь в урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста Житомир 2021: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 6.0».

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

«Підготовку до проведення урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир» у 2021 році та прийом проєктних пропозицій на участь у ньому анонсували перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська та директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк під час пресконференції 15 лютого», - йдеться у повідомленні.

Світлана Ольшанська відзначила, що фестиваль «Майстерня міста Житомир» організовують вже вшосте. Борис Пахолюк зазначив, що вже традиційний для нашого міста фестиваль було започатковано у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який реалізують Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

«Попередньо ми плануємо проводити «Майстерню міста Житомир - 2021» з 7 до 13 червня. Заявниками можуть бути суб’єкти господарювання, громадські організації та об’єднання, що мають статус юридичної особи, а також ініціативні групи та фізичні особи без статусу юридичної особи, - розповів Борис Пахолюк. - Основними критеріями відбору проєктних пропозицій є відповідність проєкту пріоритетам Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року; логічність і послідовність ідентифікованої проблеми/потреби, повнота відображення проєктних заходів в бюджеті проєкту, а також обґрунтованість та доцільність пропонованих витрат. При цьому, кінцевою метою проєктних ініціатив не може бути отримання прибутку чи іншої комерційної вигоди будь-якими фізичними чи юридичними особами», - сказав директор КУ «Агенція розвитку міста».

Аплікаційну форму для заповнення проєктної пропозиції можна завантажити за посиланням тут.

Заповнену аплікаційну форму та бюджет проєкту (додаток до аплікаційної форми) потрібно надіслати до 08 березня 2021 року на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com.

З будь-яких питань щодо підготовки проєктних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com або за телефоном: +38 096 225 69 75.

Нагадаємо, «Майстерню міста Житомир – 2020» проводили восени: 21 вересня відбулось офіційне відкриття на головній локації в гідропарку, де облаштували громадський простір «Зелений театр».

Як повідомляв Житомир.info, в 2018 році захід «Майстерня міста» у Житомирі проходив на вулиці Пушкінській в червні. В 2019 року четвертий урбан-фестиваль «Майстерня міста» стартував у парку ім.Гагаріна 6 червня й тривав чотири дні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ольшанська Майстерня міста Пахолюк  
Матеріали по темі