Місто

​Житомирські комунальники втретє спробують закупити понад пів тисячі контейнерів для сміття на 2,5 млн грн

16 лютого 2021, 12:48

Комунальне підприємство “Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради оголосило тендер на закупівлю 575 контейнерів для збирання твердих побутових відходів.

Очікувана вартість закупівлі - 2,48 млн грн, тобто за один контейнер комунальники готові заплатити 4,3 тис. грн.

Оголошення про проведення закупівлі оприлюднили 15 лютого на ресурсі ProZorro.

У тендерній документації зазначено наступні технічні вимоги: контейнери мають бути пластикові, місткістю не менше 1100 літрів; допускається поставка контейнерів, які були у вжитку, за умови відсутності недоліків; кришка контейнерів має бути плоска або напівкругла, пластикова для захисту від атмосферних опадів, з технологією поглинання звуку при закритті, вага контейнера має бути від 50 до 60 кг; контейнери мають мати чотири гумові колеса, два з яких обладнанні гальмами. Окрім того, контейнери повинні мати два захвати для завантаження..

В умовах тендерної документації зазначається, що закуповувати контейнери для збирання твердих побутових відходів будуть у розстрочку, кожного місяця до 1 квітня 2023 року замовник зобов'язується вносити платіж.

Пропозиції замовник приймає до 3 березня, аукціон запланований на 4 березня 2021 року.

Зазначимо, це вже третя спроба провести тендер на закупівлю контейнерів для збирання твердих відходів. Перший тендер, оголошений 4 січня 2021 року, відмінили через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель, другий тендер, оголошений 5 січня 2021, не відбувся через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року КП “Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради з другої спроби придбало сміттєвоз за 1,1 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 17 вересня 2019 року депутати Житомирської міської ради дозволили КАТП 0628 укласти договір лізингу на закупівлю 10 сміттєвозів різних габаритів та понад 10 тис. контейнерів для приватного сектору.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КАТП контейнер сміття ТПВ  
Матеріали по темі