Здоров'я

​У Житомирській ОДА назвали лікарні, де хворими на коронавірус зайняті 50% ліжок, лідирує Новоград-Волинський

22 лютого 2021, 11:18

У Житомирській області за тиждень зросла кількість хворих на коронавірус. Найбільше заповнених ліжок у Новограді-Волинському. В облдержадміністрації запевняють, що ситуація контрольована.

Про це 22 лютого під час брифінгу розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

«Кількість захворівши на COVID-19 за останній тиждень в Житомирській області становить 1720 осіб, цей показник у нас збільшується. За минулий тиждень таких осіб, які захворіли на COVID-19 було 1258, а ще минулого тижня – 892. Ми аналізуємо і бачимо, що кількість захворівших у нас зростає. У нас як і раніше розгорнуто 2 525 ліжок. Кількість кисневих точок у нас 2 245, це 88.9% від загальної кількості ліжок. Кількість хворих, які сьогодні знаходяться на госпіталізації - 552, з них на кисневому забезпеченні - 196 осіб, а на апаратах штучної вентиляції легень – 15 осіб. Кількість зайнятих ліжок – 26.5%», – розповіла Наталія Остапченко.

Наталя Остапченко зауважила, що медична допомога хворим надається вчасно і назвала лікарні, в яких ковідними хворими зайняті 50% ліжок.

«У нас достатня кількість - 2 525 ліжок розгорнуті і ліжок з киснем достатньо для того, щоб забезпечити всіх належним лікуванням. У нас є лікарні, які вже перетнули 50% бар’єр і це не тільки Новоград. Станом сьогодні, на ранок у Новограді завантажено 96.5% і це рекордний показник для Новоград-Волинського територіального медичного об’єднання. Баранівка - 54.9%, Андрушівка – 68.3 % завантаженість ліжок, Малин – 50%. Повторюю, всі хворі допомогу отримують вчасно, всі знаходяться на ліжках, які забезпечені киснем. При необхідності хворі можуть бути перевезені каретами швидкої медичної допомоги безкоштовно до іншої лікарні, але поки такої необхідності немає, тому що медична допомога надається якісно та вчасно», – додала Наталія Остапченко.


Відео зі сторінки Житомирської ОДА у Facebook

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 22 лютого Житомирська область знову ввійшла до п’ятірки регіонів з найбільшою кількістю нових випадків COVID-19, померли 10 людей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 брифінг лікарні ліжка  
Матеріали по темі