Місто

​У Житомирі комунальники засипають ями та калюжі зрізаним асфальтом, в УАШ кажуть, що іншого варіанту поки немає

4 березня 2021, 12:45

У Житомирі на вулиці Домбровського 4 березня комунальники проводять ямковий ремонт на дорозі: асфальто-бетонну суміш засипають в ями та калюжі.

Відео опублікував на своїй сторінці у Facebook житомирянин Валерій Арушанян.

У коментарі Житомир.info начальник КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради Володимир Мазур розповів, що при таких погодних умовах немає іншого варіанту залатати ями на дорогах.


«Це зрізаний асфальт. Зараз не раціонально запускати асфальтний завод, так як суміш буде надзвичайно дорогою. Потрібно хоч якось тимчасово підтримувати проїзні вулиці міста. Іншого варіанта зараз, як тимчасово усунути найбільші ями, у підприємства немає. Підприємство ще на зимовому утриманні, наказом ще не переведено на будівельний сезон і при цьому температурному режимі, якщо ми будемо зараз запускати асфальто-бетонну суміш, то місту це обійдеться дуже дорого. Працівники зараз працюють на тих вулицях, де є найбільші аварійно-небезпечні ями, то підсипаються зрізаним асфальто-бетоном», - розповів Володимир Мазур.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2020 управління автошляхів уклало договір на поточний ремонт 15 вулиць Житомира за 41 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УАШ ями ремонт дорога ямковий ремонт асфальт  
Матеріали по темі